|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАЈКИТЕ ОД ИНСТАГРАМ

Отворено со @dorss_single_mami

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 7.3.2021
image

Во светот има голем број самохрани родители кои се соочуваат со предизвиците секојдневно самостојно да растат и воспитуваат дете/деца. Некои од овие родители добиваат делумна помош од поранешниот партнер, член на семејство или помош од државата

image

Телевизиска емисија наменета за родители „Кој кого расте“ чии водителе Зорица Црношија во недела на 10.03.2013 во 10.20 часот повторно ве поканува на Телма телевизија да ја следите новата епизода на тема: Самохран родител.

САМОХРАНИ РОДИТЕЛИ

Сама, но не и осамена

Автор: Редакција Рингераја | 5.1.2011
image

Сама со бебе? Денес се повеќе жени се наоѓаат во ваква ситуација. Како да се справите со тешкотиите на самохраното родителство? Можете ли да го одгледате Вашето бебе без татко? Одговорот е само еден: ”ДА!”

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Клаудија
Victorya

Дали Ви се допаѓа името Клаудија?

Да, многу. (9%)

Да. (25%)

Не е нешто посебно. (24%)

Не ми се допаѓа. (32%)

Многу грдо име е. (10%)


Број на сите гласови: 121

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!