|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Започна со работа огласник за бебешка и детска опрема

Среќно бебе, 1.2.2021
Со голема радост Ве информираме дека започна со работа www.sreknobebe.mk! Среќно Бебе е огласник за бебешка и детска опрема, облека, играчки и останати производи

image
/11


Доаѓањето на свет на нов живот е најголемата радост за сите родители, роднини и пријатели. Но, тоа често претставува и голем трошок за родителите – сите знаеме дека бебешките производи се прилично скапи, се користат многу кратко, а некогаш остануваат сосема нови и некористени.

Среќно Бебе е место каде родителите, нови или искусни, ќе пронајдат ТОП производи за нивното бебе по екстремно пониски цени од оние во продавниците. Среќно Бебе е и одлична шанса родителите да ги огласат производите кои повеќе не ги користат и притоа да си повратат дел од потрошените пари – а да си купат нешто друго потребно за своите деца (или себе си!). Ослободете се од предметите кои само ви зафаќаат простор, а повеќе не се користат, и воедно, ЗАРАБОТЕТЕ!

Среќно Бебе започнува со работа ДЕНЕС! Затоа, ви подготвивме супер промоции и изненадувања!

>>> Сите кои ќе ја споделат Facebook страницата (овде) ДЕНЕС, ќе можат да огласуваат БЕСПЛАТНО во текот на целата година!

>>> Огласувањето е БЕСПЛАТНО во првиот месец. Објавете КОЛКУ САКАТЕ огласи! (по првиот месец сите НОВИ објави ќе чинат 35 денари, старите остануваат бесплатни и објавени).

>>> Првите најдобри 50 огласи ќе добијат ТОП пакет;

>>> Други најдобри 50 огласи ќе бидат означени како ФУЛ пакет;

Овие огласи ќе бидат одбрани од администраторите на сајтот според: најдобро сочуван производ со најголема вредност по најдобра цена, најдобри фотографии и најдобар опис на производот.

Па затоа, отворете ги просториите каде ги складиравте овие работи, и започнете со фотографирање! Огласувањето е БЕСПЛАТНО а можноста да си ги повратите парите – голема! Идни родители – пребарувајте лесно и едноставно. Пребарувајте често, секогаш ќе има нови огласи, па шансите се големи да го најдете токму она што вам ви треба, „ганц“ ново, по нереално ниска цена. Вистинска премија!

Посетете го www.sreknobebe.mk а можете да ги следите и последните објави на www.facebook.com/sreknobebe

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
6
Да и помогнеме на Нејра Куриќ
На овој начин сакаме да покренеме акција за собирање на финансиски средства за лечење на членката на Рингераја.ба, Нејра...
3
Помогнете им на настраданите во поплавите ...
Македонија' ја зафати ужасно невреме. Според досегашните официјални податоци, поплавите одзедоа 21 човечки живот, а окол...
3
Започнува второто полугодие за учениците
Заврши зимскиот распуст. Од денес, учениците им се враќаат на училишните обврски, по ист терк како и претходно - со ...
3
Анкета

cucla
izabelicka

cucla lazacka

da (80%)

ne (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!