|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Пилиња, зајачиња и јајце
Клучни зборови:

image
/11


 

 

pile

 

 

Дојде есен мила
Детски песнички
7
Детско лето
Детски песнички
4
Брзо брзо збори!
Брзозборки
4
Kuzhina Kosovare
Fjala kuzhine thuhet se eshte fjale e lashte shqipe. Ne kohen e lashte ilire ka qene kuzhina (ku zina) vendi ku ziejme, ...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Животните одлуки ги донесувам со помош на???
kikicka

Како вие одлучувате за важни одлуки!!!

Партнерот (63%)

Фамилијата (21%)

Пријателите (0%)

Својата интуиција (16%)


Број на сите гласови: 97

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!