|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
На сите членови од исламска вероисповед BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

image
/11


 

Нека светлоста и милоста на Алах се спуштат во Вашиот дом и нека Ви донесат здравје, среќа и мир.

Bajram Šerif Mubarek Olsun Вам и на Вашите најблиски

 

Рингераја.мк

Здивот на пролетта
Детски песнички
3
Научи да црташ: мече
Инструкции за цртање на мече
3
Учителке најсакана
Мојата учителка има поглед благ...
3
Малите рачиња играат и плескаат
Детско катче
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali im citate prikazni na vasite deca pred spienje?

Da (33%)

Ne (11%)

Ponekogas (56%)


Број на сите гласови: 9

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!