|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Бремената Кети Пери го покажа трудничкото стомаче

Редакција Рингераја, 25.6.2020
Додека го очекува своето прво дете со Орландо Блум, Кети Пери се забавува. Погледнете го нејзиниот труднички танц
Клучни зборови:

image
/11


 

На своите Instagram Stories, поп-starвездата објави клип од себе, облечен во зелена мини-фустан со принт и маргаритка додека ги четкаше забите и танцува наоколу со ремиксот на Оливер Хелденс од нејзиниот последен сингл „Маргаритки“. (Таа, исто така, го заврши изгледот со соодветна зелена обвивка за коса, висечки обетки од маргаритки, па дури и цветни-теписи на тепих во просторијата каде што беше снимено видеото.)
Пери, исто така, ја обележа starвездата на вирусните социјални медиуми, Рики Томпсон, во нејзината забава за соло танцување, при што Сториите доаѓаа само неколку часа откако таа го објави клипот на влијателот кој се спушти во истиот ремикс.
Погледнете ја забавата за танцување исполнета со маргаритки на Пери во еден пост фатен со обожаватели подолу.

На своето Story на Instagram, поп-ѕвездата објави клип од себе, облечена во зелен мини-фустан со принт и маргаритки, додека ги четкаше забите и танцуваше наоколу со ремиксот на Оливер Хелденс од нејзиниот последен сингл „Маргаритки“. (Таа, исто така, го заврши изгледот со соодветна зелена обвивка за коса, висечки обетки од маргаритки, па дури и цветен дезен на тепих во просторијата каде што беше снимено видеото.)

Пери, исто така, ја означи sвездата на социјални медиуми, Рики Томпсон, во нејзината забава за соло танцување, при што порталите почнаа да пренесуваат само неколку часа откако таа го објави клипот.

Погледнете ја забавата за танцување исполнета со маргаритки на Пери.

Вистината за царскиот рез
Бидејќи Април е месец за подигнување на свеста за царскиот рез, Ве охрабрувам да направиме чекор напред и да ги прослави...
96
5 предности на летната бременост
Секоја сезона има некои предности, но летото е несомнено една скала погоре, ако зборуваме за поволно време за бременост ...
40
Колку може да се здебелите во бременоста?
Порано важеше едно правило: од 9 до 12 килограми. Но тие времиња поминаа. Денес постојат нови правила: ако пред бременос...
20
Дали вагиналното раѓање влијае на телото н...
Бременоста, породувањето и раѓањето бараат неверојатна физичка сила од жената. Последните истражувања покажуваат колку г...
19


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Артикли и на албански!
Julie1

Дали сметате дека артиклите треба да бидат достапни за читање и на албански јазик?

Да (51%)

Можеби (9%)

Не (20%)

Во никој случај! (16%)

Незнам (4%)


Број на сите гласови: 45

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!