|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
6.3.2013 10:54:07   
Cipi Ripi
Јас го користев овој светло розевиот константно 5 години, и многу бев забоволна. Сега откога се офарбав прв пат си го купив тој на кајсија боја, и исто сум многу задовона, дури и позадоволна од розевиот.

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.3.2013 18:27:09   
Lacrymosa
Јас последниве неколку месеци користам шампон од коприва што е зелен во проѕирно пакување со бело капаче... мислам дека од субрина е... Подобар шампон во живот немам користено... Косата престана да ми паѓа и не собирам веќе цели туфки

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.3.2013 20:39:36   
blond
Јас го користам веќе трет месец оној од камилица и алое вера од Авон:Презадоволна сум, косата ми ја прави прекрасна, плус престана да ми паѓа како што ми паѓаше порано. На сите го фалам, не дека што работам со авон, ама навистина шампонот е закон user posted image

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
12.3.2013 0:36:45   
Snowhite RR
Јас си купив на Syoss шампон и многу сум задоволна, многу убаво мириса и косата ја прави како свила

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
14.3.2013 3:32:52   
bucko mal
Zemav vakov sampon i regenerator samo kafevi,mnogu se dobri kosava nema potreba da ja feniram arno ama sum zaprimetila sega poveke mi se mrsiuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natuska85 RR

Да претпоставував, еве го мојот...


user posted image


(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 13:09:57   
moni teo
sega momentalno sampon i regenerator na Orzene

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 13:13:29   
temjanuska75
Орзен еднаш пробав и не ми одговарање, Syos ми беше одличен, но само за влакното, косата ми беше супер, но на скалпот ми се појави перут. И сега пак сум со Хеденшолдерс, сега обратно скалпот ок, а косата се гура некако. Можеби ќе најдам шампон што ќе ми одговара целосно.

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 13:15:47   
Bethany
И мене ми беше супер ѕуоss , го користев неколку месеци, ама па периодов толку многу почна да ми паѓа влакното, па сакам да сменам нешто. Мислам дека ќе земам пак Рецепт од Сабрина, од тој малку коса ми ојача претходно.

(Одговор на членот temjanuska75)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 13:20:50   
kapina
od oriflame samponot protiv prvut hair go koristam i maskata genera

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 13:21:39   
anaana
jas ovoj go koristam i sega zasega sum zadovolna... planiram sega namesto regenerator maskata da ja kupam

user posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 14:02:05   
princessa
naskata na dove mi e nezamenliva, a sampon momentalno kradam od kerka mi, se banjame so bubchen. Prethodno koriste razlicni tipovi na samponi a izleze nekoj nov vednas go kupuvav. Ma da uvidov deka od bebeskiot podobar nema.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 15:14:18   
blond
Камилица и алое вера-Авон. Прекрасна ми ја прави косата. Дури почна и побрзо да ми расте откако го користам.

(Одговор на членот princessa)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
11.6.2013 15:17:29   
JovanaJ
Jas kupiv sega skoro sampon od Eucerin i sum prezadovolna, inaku maska za kosa koristam od Garnier, regenerator ne koristam no, koristam edno malso za kosa od Avon koja ja pravi preubava mazna kosata posle mienje, a sekako ne ja mrsi ni malku iako e maslo...i preubavo mirisa user posted image

_____________________________

You can never make the same mistake twice, the second time you make it it''s no longer a mistake, it''s a choice!

(Одговор на членот blond)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Шампон,маска за коса,регенератор
19.9.2016 12:22:57   
marchi
vo momentov koristam sampon od avon protiv prvut i mastenje na kosata i e preubav,maska od kokos za hidratacija na kosata i pothranuvacki serum isto od avon,sum koristela sekakvi samponi najzadovolna sum od pred nekoj mesec sampon od shauma ama ne mozam da najdam ist takov.

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 114
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?