|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Дете]
Деца 
Деца од првата година старост –како да се престане со доење, кога ќе почне да моча и кака во нокшир
25714674 RE: tikovi kaj decata TICS ..
7.12.2017 13:03:06
tincule
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Деца со посебни потреби 
За родители кои имаат деца со посебни потреби и за тие кои сакаат да дознаат повеќе за тоа...
371205 RE: Светски ден на лицата род ..
18.6.2017 7:03:25
partalka
 
RR team , beki RR , Snowhite RR , Felly RR   
Од деца до ученици 
За првите чекори на патот до школо, за пубертетот и растењето, за основното училиште, за нашите деца …
921796 RE: Колку првачиња имаме на Р ..
3.9.2016 22:02:13
Defne90 RR
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Тинејџери 
Нашите деца растат, па имаме и тинејџерски слатки маки
20216 psihicki problemi ..
6.8.2017 12:54:57
tnade
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Детска опрема 
Децата растат... Играчки, мебел...
472686 RE: Бутици за детска облека ..
21.9.2017 18:57:56
Nina.Nina
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Подигнување 
Како да се подигне детето? Како да се соочиш со проблемите? Како правилно да го насочуваш детето во игра …
1524980 RE: Стручни совети од педагог ..
23.11.2017 12:55:54
leona1
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Забавиште и чување на детето 
Проблеми на почетокот, односи во забавиште, како да му објасните на детето дека сите деца не се исти …
474311 RE: Годишен одмор на градинки ..
27.6.2017 0:22:36
silvana25
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Исхрана на децата 
Како да се припреми избалансирана исхрана? Мали трикови за исхрана на тврдоглави деца …
884625 RE: Совети за зајакнување на ..
7.12.2017 11:34:57
lamajka
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Згоди и незгоди 
Мали деца - мали проблеми, големи деца - големи проблеми :)
20824 RE: Детски досетки ..
14.8.2016 8:27:11
Felly RR
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   
Да вежбаме заедно 
Заедно да се забавуваме и да се погрижиме за своето здравје, да го потрошиме вишокот енергија, танц, велосипедизам …
14308 RE: Zumba Fitness ..
2.10.2016 1:18:25
Melanija RR
 
RR team , Snowhite RR , Felly RR   

Оди на:
Анкета

Stranstvo
Adrijana

Kade bi odbrale da ziveete?

Avstralija (23%)

SAD (11%)

EU (35%)

Makedonija (31%)


Број на сите гласови: 127

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!