|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 17981 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 10671 22.2., 16.10
podarok
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
314 mami 95659 30.8., 10.26
Dreamer
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 28884 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 8050 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 31432 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 49438 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 7236 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 7376 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 9877 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 7558 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 7777 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 8984 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 7494 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 7525 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 26375 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 12598 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 7916 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 9055 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 16933 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 10265 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 7387 22.12., 08.37
Felly RR
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   11 mother 29 9144 14.11., 20.54
antonija
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 9466 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 12907 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

кравјо млеко пред наполнета 1 год.
Admin

Дали, доколку одбива АД, би му дале на детето кравјо млеко пред да наполни 1 год.?

да (64%)

не (36%)


Број на сите гласови: 58

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!