|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 30999 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 22120 2.10., 01.18
Melanija RR
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 22416 25.11., 21.40
Ki4iko
Пливање   5 Felly RR 10874 11.7., 20.15
niki
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 18262 26.1., 19.50
Mimi33
Фит Камп   13 sandriana RR 10304 29.8., 17.27
Bethany RR
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 23777 13.6., 15.22
AnMari
Вежби според крвна група   4 mami 11330 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 9601 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 9786 4.11., 22.28
Bilence2
пилатес   13 mami 12307 30.4., 20.41
mami 3.
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Готвам ....?
kikicka

Дали вие секојдневно ја исполнувате обврската како домаќинка или не?

Секој ден,зошто морам (15%)

Секој ден,зошто сакам (24%)

Секој ден се трудам (39%)

Само кога имам желба (16%)

Не готвам,се хранам по ресторанти (3%)

Тоа е обврска на сопругот (3%)


Број на сите гласови: 112

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!