|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакам базен!!!
9.8.2011 16:27:38   
mila mama
Ej pa ne e skapo, super cena!

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Сакам базен!!!
9.8.2011 20:57:51   
mama26
za rodenden si dobivme bazen user posted image taman kako za nego komotno da moze da se ladi od gorestinive

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Сакам базен!!!
10.8.2011 12:26:01   
miana
Na kerkami zavcera svekormi i kupil preubav bazen...Dlabok i e od kuk a inaku vnatre e sirok okolu metar i metar ipol i extra e ...Mnogu bese srena-pola saat igrala okolu nego koga i go donele..denes ke bide tazna ( nemoze da se banja-vremevo e katastrofa)

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Сакам базен!!!
10.8.2011 12:30:19   
Maca25
Темава е за Базен, а не за детско базенче. Ако сакате да прочитате за детски базенчиња еве ви тука

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 10:59:00   
Luci
Луѓе бе, има ли некој саглам базен во Скопјево кај што може во недела да се оди?

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 11:05:46   
Annet
luci dojdete vo Veles na Romantiqe;-))em bazen em ezero em za deca e interesno;-))i poeftino ke pomines hahaha

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 11:06:50   
Luci
Ај ма Анет не зезај, мал е базенот во Романтик, мене не ме збира тамуuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 11:07:25   
kikicka
Или можете да дојдете во Нг во Хавана бе има убавбазен.....мада да јас не сум отишла сеуште user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 13:18:48   
nadica

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka RR

Или можете да дојдете во Нг во Хавана бе има убавбазен.....мада да јас не сум отишла сеуште user posted imagelele ne se kazuvaj user posted image user posted image user posted image dojdete slobodno bazenot e prekrasen N go obozava

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 13:28:47   
nadica
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 13:35:03   
Beatris
УУу милина, како би дошла одма, ама па на еден ден ич не ми се иде, кажете негде кај да се сместиме у Неготино со нормална цена бар на 1-2 вечери?

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 13:44:11   
nadica
vo hotel havana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 14:30:40   
Tanjat7880
Uff,ubav negotinskiov bazen!
I nashiov katlanovski ne e losh,EJ BI SI mu e imeto,mineralna voda e vo nego,fini senki,ladovinka,igralishte za deca,domashna pita so kiselo mlekce na obrok i tost ,stvarno ubavo na 30kilometri od Skopje,jas pak bi otishlauser posted image

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 15:45:40   
Beatris
Тања каде е точно тоа Еј-би-си?

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Сакам базен!!!
30.7.2012 17:52:14   
Tanjat7880
ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Тања каде е точно тоа Еј-би-си?

Nad banjata Beatris,koga ke vlezesh vo Katlanovo ima ubavo obelezani nasoki,ke go najdesh,ne e teshko,Vlez za vozrasni e 150den.deca 100 den.pita so kiselo mlekce 50den.intimen bazen za 2.000denari..."bogata"e ponudata,vredi da se poseti

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Сакам базен!!!
31.7.2012 0:05:44   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: Tanjat7880

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Тања каде е точно тоа Еј-би-си?

Nad banjata Beatris,koga ke vlezesh vo Katlanovo ima ubavo obelezani nasoki,ke go najdesh,ne e teshko,Vlez za vozrasni e 150den.deca 100 den.pita so kiselo mlekce 50den.intimen bazen za 2.000denari..."bogata"e ponudata,vredi da se poseti


Јас сум била...питата е УФ невидени мераци...ама јас не сум нешто воодушевена од местото..башка...малку ќе искршиш коладодека стигнеш..освен ако не поправиле во меѓувреме

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Сакам базен!!!
6.8.2012 0:31:30   
Andriance
Ајде девојки да ви пишам ја за базенот што го открив..хихих...
на теферич горе, накај пржино...милина...денес ни Т од топло не сум осетила.. Андреј се бањкаше..имаш ресторанче..влез не се плаќа..

луци..ако си за..пишуууууууј

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Сакам базен!!!
6.8.2012 9:23:19   
vesna1
Andriance, kazi ni kade e toj bazen, vo nekoj restoran li? Nie sme od Skopjevo pa da ne ideme mnogu daleku.A vozrasni moze li da se banjaat?

I sakav da prasam Akva parkot vo Probistip bil li nekoj godinava i kolku e karta.Lani bilo katastrofa.

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Сакам базен!!!
6.8.2012 10:06:02   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: vesna1

Andriance, kazi ni kade e toj bazen, vo nekoj restoran li? Nie sme od Skopjevo pa da ne ideme mnogu daleku.A vozrasni moze li da se banjaat?

I sakav da prasam Akva parkot vo Probistip bil li nekoj godinava i kolku e karta.Lani bilo katastrofa.


Абе базенот е баш на Теферич..нагоре накај пржино...има во склоп ресторанче и секако дека е и за возрасни..неможам вака да ти објаснам..ќе си прашаш натака кога ќе возите оти све се улички...или евентулано по тел да ти објаснам ахахахха

викаат дека Пробиштип оваа година бил екстра,само што карта бе за возраснi 500...за деца демек 400..е сега на ФБ гледам несто 50% попуст

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот vesna1)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Сакам базен!!!
13.6.2013 15:22:48   
AnMari
Ima vo Boris Trajkovski

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 45
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

Женско име
mama_sk

Ве молам да гласате за најубаво женско име според вас. Благодарам!

Неда (20%)

Миа (48%)

Клара (32%)


Број на сите гласови: 600

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!