|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Годишен одмор на градинките   13 Snowhite RR 9801 27.6., 00.22
silvana25
Предупредуваме: Во која градинка?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
685 ivche 143816 20.4., 09.47
eni
Предупредуваме: Чување на децата  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
220 vesna_kr 53093 15.2., 16.03
Bea
Предупредуваме: Прилагодување кон новата средина (градинка/јасли)  
[Страница: 2 3 4 ... 21 22 23 ]
561 Felly RR 70133 9.11., 12.29
Gardenia
 
Првиот ден во градинка  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
237 Еца 41957 17.10., 01.26
Melanija RR
Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?   8 vezilka RR 6788 12.10., 20.23
Bethany
Мени во детските градинки  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
239 Snowhite RR 52596 31.8., 11.50
marchi
Колку чини градинката?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
207 mami 41317 2.3., 11.46
mommy_angels RR
Воспитно - образовни активности во градинка  
[Страница: 2 3 ]
64 Felly RR 18634 11.2., 10.18
sandriana RR
Родителска средба (во градинка)  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mis. 24401 11.2., 09.52
sandriana RR
Хигиенски услови во игротеките?   19 jovanka 10923 23.1., 14.32
lolla
Назад во градинка после подолга пауза..   20 vezilka RR 9973 1.12., 13.13
Melanija RR
Роденден во градинка   9 Melanija RR 10488 10.11., 23.28
vezilka RR
Колку сте задоволни од условите во детските градинки?  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Ikana 20893 14.10., 13.13
vezilka RR
детска недела  
[Страница: 2 ]
30 kiki_riki 20025 7.10., 12.27
lukajana RR
Другарчиња од градинка   12 AnnaMolly RR 9589 5.10., 11.37
sandriana RR
Што ако се сомневате дека бебиситерката се однесува несоодветно додека  
[Страница: 2 ]
42 vezilka RR 10190 22.9., 17.39
marchi
Негувателка/жена за чување деца   1 Jasica 8516 29.8., 23.37
lukajana RR
Крадење пелени -градинка Битола   2 majka85 7829 12.8., 23.12
Snowhite RR
Од која возраст почнавте да ги носите децата во градинка или јасли?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
189 Natali061 44201 19.7., 15.51
Defne90 RR
Домашна работа во градинка   6 Snowhite RR 8688 22.5., 11.23
Felly RR
Новогодишни активности во градинка  
[Страница: 2 3 4 ]
84 jovanka 20446 29.12., 08.24
Defne90
Повреди и незгоди во градинката/училиштето   19 nadica 10718 18.12., 15.50
Melanija RR
Работилница за родители   11 sandriana RR 9887 4.12., 22.36
Felly RR
Болести кои ни ги носи градинката  
[Страница: 2 3 4 ... 24 25 26 ]
648 Maca25 92822 21.11., 10.49
Anuska14
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

кога
lp136

Кога за прв пат му се појави првиот заб?

на 2 месеци (0%)

на 5 месеци (20%)

на 7 месеци (80%)

на 10 месеци (0%)

друго (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!