|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Одвикнување од пелени  
[Страница: 2 3 4 ... 33 34 35 ]
866 mis. 110836 9.1., 18.53
игор
Предупредуваме: ПЗУ Др. Ирена Москова одговара на Вашите прашања - дете  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
368 Палешка РР 106894 5.5., 22.03
EKlaposka
Предупредуваме: Температура кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1097 vesna_kr 147023 7.4., 02.27
marchi
Предупредуваме: Педијатар  
[Страница: 2 3 4 ... 17 18 19 ]
467 mis. 116651 14.3., 15.10
lolla RR
Предупредуваме: Бактерии кај децата  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
444 vesna_kr 141598 2.2., 09.00
Neurotoxin RR
Предупредуваме: Одвикнување од цуцла  
[Страница: 2 3 ]
56 blue_blue 13151 16.1., 13.32
Defne90 RR
Предупредуваме: Витамини на децата  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
353 vesna_kr 62071 27.10., 18.39
marchi
 
Косопасец  
[Страница: 2 3 ]
62 Палешка РР 24639 23.2., 11.26
Berta.
лек за кашлица  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 majka 79 116491 2.1., 22.19
marija23
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Кое име е поубаво за син ми?
Katerina87

Кое име е поубаво за син ми?