|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Вештачко оплодување VIII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 56 57 58 ]
1436 LoveableMe RR 138647 16.1., 19.18
pcelka3
Предупредуваме: Што по неуспешно ИВФ?   8 LoveableMe RR 10866 3.11., 14.23
kate..
Предупредуваме: Информации за остварување на правото за Ин-Витро преку ФЗО  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1269 Julie1 178155 14.2., 19.48
kapina
Предупредуваме: Инсеминација II  
[Страница: 2 3 4 ... 81 82 83 ]
2070 Melanija RR 217359 18.11., 23.19
Kiraca
Предупредуваме: Важни совети кога сте во IUI/IVF/ICSI  
[Страница: 2 3 ]
74 Adelle 48409 23.1., 01.00
kapina
Предупредуваме: Вештачко оплодување VII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 94 95 96 ]
2384 LoveableMe RR 259314 2.3., 13.08
LoveableMe RR
Предупредуваме: Статии на Рингераја.мк - Забременување   10 Melanija RR 13956 3.10., 09.48
Felly RR
Предупредуваме: Важни информации за испитувања при забременување   0 Melanija RR 12895 21.1., 15.07
Melanija RR
 
Хистероскопија  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1257 prvenka 220707 23.3., 12.35
kapina
Проверка на проодност на каналите  
[Страница: 2 3 4 ... 36 37 38 ]
945 none 199495 24.1., 14.43
SandraRo
Ve molam za sovet   13 kukli4ka24 930 9.1., 14.31
kukli4ka24
Лапараскопија  
[Страница: 2 3 4 ... 19 20 21 ]
513 Brankica sk 136111 6.1., 22.54
prolett
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Ime
ema 3

Koe ime e poubavo?

Darijan (34%)

Teodor (39%)

Niedno od navedenite (27%)


Број на сите гласови: 188

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!