|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 53062 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 16266 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 14585 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 17565 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 13229 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 9295 1.4., 22.18
виктори
 
Четврто дете   0 Anonimen 3730 27.7., 17.34
Anonimen
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 34162 21.8., 15.28
kapina
Посвојување -music&video   21 agnes77 13336 28.6., 00.31
Melanija RR
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 89872 6.2., 12.13
Melanija RR
Згрижувачко семејство   8 mother 29 10202 14.3., 09.14
babyhope
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 10304 1.12., 15.56
Mihaela 2010
За осум бебиња се тепаат 453 двојки   5 agnes77 9299 8.8., 13.44
Mihaela 2010
Договор за меѓудржавни посвојувања   5 agnes77 10733 25.6., 09.48
agnes77
Отворено посвојување   2 agnes77 9923 27.3., 12.29
agnes77
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15458 5.3., 09.58
agnes77
Опра има полусестра   0 agnes77 9065 1.2., 19.36
agnes77
"Ги правеле со посебни потреби за да ги посвојат странци?"   6 agnes77 9001 28.1., 22.36
suzeto
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 11351 15.1., 11.15
виктори
Чекање за посвојување   0 agnes77 9572 12.1., 22.53
agnes77
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 9531 30.12., 17.04
agnes77
Познати родители   8 agnes77 9827 1.12., 17.57
agnes77
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 10275 23.11., 13.45
milijana
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 9313 18.11., 14.00
Палешка
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 12292 18.11., 13.16
Палешка
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

sovet
ivonce

немам веќе три месици добиено менстуален циклус а претходно имав редовно ама патував многу нервози имав што да правам дали да одам на гинеколог а не сакам фала ви однапред

не знам (8%)

да (18%)

ке ти помине (3%)

ке добиеш (5%)

нормално е (4%)

оди на лекар (63%)


Број на сите гласови: 111

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!