|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Првата невеста која го носела венчалниот фустан била нејзината пра-пра баба, па потоа дури 9 роднини. Иако биле потребни корекции, Аби била решена да се венча во истиот фустан и да ја продолжи фамилијарната традиција

image

Иако поминаа повеќе од две седмици од венавката со израелскиот бизнисмен Ади Езра, модниот свет се уште воздивнува за венчалниот фустан на манекенката Бар Рафаели

image

Анџелина Џоли и Бред Пит секогаш велеа дека ќе се венчаат кога нивните деца ќе го побараат тоа од нив. И ете дојде и тој ден...Погледнете ја уникатната венчаница во која Анџелина стана сопруга на Бред Пит

CELEBRITIES

Фотографии од свадбата на Дру Баримор

Автор: Редакција Рингераја | 7.6.2012
image

Бремената 37-годишна невеста изгледаше прекрасно и блескаво во фустанот од муслин и органза, извезен со цвеќе и црн појас кој го обележуваше нејзиното трудничко стомаче

image

Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)

image

Ви претставуваме неколку невестински креации на познатите личности, кои можеби ќе помогнат во вашиот избор на невестински фустан.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?