|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од свадбата на Дру Баримор

Редакција Рингераја, 7.6.2012
Бремената 37-годишна невеста изгледаше прекрасно и блескаво во фустанот од муслин и органза, извезен со цвеќе и црн појас кој го обележуваше нејзиното трудничко стомаче

image
/81


 

 

Сакала нешто слатко и безвременско за нејзината свадба. И секако, Дру Баримор го постигна тоа во прекрасната венчаница на Шанел, стапувајќи во брак со Will Kopelman минатиот викенд.

На насловната страница на магазинот People, уметничкиот директор Копелман е фотографиран како нежно го допира нејзиното трудничко стомаче, додека таа раширила задоволна насмевка, гледајќи во него.

Невестата носеше традиционален превез и букет од свежи рози и божури. Свадбата се одржа во дворецот на Дру со медитерански стил, кој чини 5,7 милиони $, во Монтесито Калифорнија.

Денот беше совршен, изјави ѕвездата на Чарлиевите ангели за магазинот People. “Секој кој го сакаме и за кого се грижиме беше таму. Беше забавно и прекрасно, какво што се надевавме дека ќе биде.”

“Таа изгледаше прекрасно, опуштено и убаво. Едноставно блескаше”, изјавува близок извор на бремената невеста.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Бременоста и вирусот H1N1
Вирусот H1N1 или свински грип е опасен за трудниците, бидејќи кај оваа група постои поголем ризик од компликации.
11
Жолт исцедок за време на бременоста? Што д...
Иако бременоста е исполнета со радости и убавина, таа е исполнета и со некои нови, па дури и непријатни ситуации.Еде...
7
7 знаци дека ќе се породите за 24-48 часа
Ако сте за прв пат мама, веројатно постојано ви се чини дека ги препознавате раните знаци на породување. Навистина се ра...
5
Киретажа - значајна гинеколошка процедура
Киретажата претставува мала хируршка операција која се користи како за поставување на дијагноза од материјалот што се до...
4
Анкета

Dali vi se dopaga imeto ILARIJA
sweety***

dali vi se dopaga imeto Ilarija

da mnogu (7%)

da (7%)

i taka i taka (5%)

ne (80%)


Број на сите гласови: 41

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!