|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Теа

женско име

Гласање:
818 гласови
60% 40%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

божица

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Иван >>Лазар >>
Јордан >>Наум >>
Живко >>Методиј >>
Петар >>Мирослав >>
Јаков >>Георги >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Зденка >>Ана >>
Зора >>Магдалена >>
Емилија >>Надежда >>
Весна >>Жаклина >>
Наталија >>Анастасија >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

Малолетни мајки
kikicka

Што мислите за малолетните мајки? Дали секој може да биде мајка!

Дете,дете раѓа (15%)

И тие можат да бидат добри мајки (21%)

Нивната незрелост може да биде најголем проблем (51%)

Не е во ред ,спрема детето (12%)


Број на сите гласови: 104

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!