|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Стојан

машко име

Гласање:
747 гласови
60% 40%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

заштитно машко име,значи да стои,да остане жив.

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Јордан >>Горан >>
Радослав >>Злате >>
Слободан >>Климент >>
Сотир >>Теодор >>
Валентин >>Иван >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Емилија >>Цветанка >>
Софија >>Тереза >>
Клара >>Параскева >>
Наталија >>Матеја >>
Жаклина >>Ева >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

Koe e poubavo ime?
LOVEBABY1. Ahil (58%)

2. Arsenej (42%)


Број на сите гласови: 144

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!