|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Роберт

машко име

Гласање:
376 гласови
56% 44%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

со значење блескава слава.

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Илија >>Сотир >>
Драгомир >>Стојан >>
Љубисав >>Борислав >>
Јордан >>Ненад >>
Огнен >>Валентин >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Теодора >>Зденка >>
Ружа >>Марина >>
Наталија >>Магдалена >>
Зора >>Малина >>
Анѓела >>Жаклина >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

име за нашата душичка
nena 3

кое име ви се допаѓа повеќе

Глорија (75%)

Глигорија (25%)


Број на сите гласови: 222

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!