|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 [13] 14   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се породи Felly RR !!!
2.9.2015 22:58:34   
lukajana RR
Честитки Felly rr да ти е живо и здраво синчето и големо да расте

user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 301
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 9:10:12   
deluxe
Felly cestitkiuser posted image user posted image Da e zdrav I ziv sinot,golem da rasti.Gordost za mama,tato I dadickauser posted image user posted image Mozam da ja zamislam srekata na M,sigurno lebdi od radostuser posted image Uzivaj mamicke so tvoite dve soncauser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 302
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 9:33:20   
miana
Леле баш вчера си размислував , до кај е женава user posted image
Честитки, нека е живо и здраво бебето, гооолем да расте.. Здравје и среќа да го следат во животот!!!
Чекаме искуства од порагајот и мамичка да пише како се чувствува user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 303
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 11:17:00   
Snowhite RR
Честитки Felly RR,да ти е здраво и живо синчето, две радости во септември, прваче и бебенце. Само за убаво да е и да ве радуваатuser posted image
user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 304
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 11:56:46   
lolla RR
Честитки!!! Нека е живо и здраво.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 305
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 12:50:03   
LoveableMe RR
Честитки Felly RR,да ти е здраво и живо синчето, голем да растеееееееееееееuser posted image

user posted image


_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 306
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 13:24:38   
Палешка РР
Честитки Felly RR, живо и здраво да е синчето!!!
Брзо закрепнување ти посакувам.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 307
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 13:49:15   
sandriana RR
user posted image
Felly RR, нека е живо и зраво синчето, среќа да го следи цел живот! Частитки и за тато и дадичка!


_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 308
   RE: Се породи Felly RR !!!
3.9.2015 18:34:10   
Milicka 30
Честитки Felly да е живо и здраво синчето 😊

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 309
   RE: Се породи Felly RR !!!
4.9.2015 9:14:55   
Defne90 RR
Честитки Фели РР да е живо и здраво синчето,и само радост и среќа во животот да го следи.user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Milicka 30)
Непосредна врска до пораките: 310
   RE: Се породи Felly RR !!!
10.9.2015 12:36:46   
Felly RR
Ви благодарам мили рингерајки, се што си посакувате и вас нека ви се исполнува. Ние добро поминавме, само се уверив дека индуцирани болки се стварно појаки од природните :) важно сега сме домче и се е ок.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 311
   RE: Се породи Felly RR !!!
11.9.2015 14:09:02   
gina
Felly cestitki neka ti e zivo i zdravo sinceto user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 312
   RE: Се породи srekna2 !!!
24.11.2015 16:51:10   
Melanija RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: srekna2

Mami nie dojdovme na svet. Kalin se rodi :)Да е жив,здрав и среќен, само убави миговиuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 313
   RE: Се породи srekna2 !!!
24.11.2015 17:40:01   
srekna2
Falaaa user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 314
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 0:27:22   
kapina
srecna cestitkii mila da e ziv i zdrav mnogu godini

(Одговор на членот srekna2)
Непосредна врска до пораките: 315
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 8:12:01   
Gardenia
Среќна честито мајчинството,да е живо и здраво синчетоuser posted image

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 316
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 8:57:36   
LoveableMe RR
Честитки среќна се најубаво

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 317
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 9:46:47   
srekna2
Fala vi mnogu. Gospod samo ubavini da dava na site

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 318
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 10:47:48   
Kvisko
Жив и здрав и голем да расте.

(Одговор на членот srekna2)
Непосредна врска до пораките: 319
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 18:18:37   
lukajana RR
Честитки ,да е жив и здрав и голем да расте Калин

user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 25.11.2015 18:19:07 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 320
   RE: Се породи srekna2 !!!
25.11.2015 19:02:16   
gina
cestitki srekna neka e ziv i zdrav Kalin golem da rasteuser posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 321
   RE: Се породи Veronica_Lia !!!
26.12.2015 7:47:40   
lukajana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Veronica_Lia


Jas se porodiv na 17ti, veke sme doma so Vedran i uzivame vo zaednickite migovi :D_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 322
   RE: Се породи Veronica_Lia !!!
26.12.2015 8:02:46   
lukajana RR
Да е жив и здрав и голем да расте Ведран ,Veronica_Lia си добила најубав новогодишен подарок ,честитки

user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 26.12.2015 8:04:02 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 323
   RE: Се породи Veronica_Lia !!!
26.12.2015 13:07:37   
gina
da e ziv i zdrav golem da raste user posted image cestitki

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 324
   RE: Се породи Veronica_Lia !!!
26.12.2015 14:01:40   
Melanija RR
Среќни и весели ситеuser posted image голем дечко да порасне user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 325
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 12 [13] 14   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 [13] 14   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Ве молам Рингерајки помагајте, кое име е поубаво?
Antimona

Кое име е поубаво за моето девојче?

Миша (50%)

Михана (50%)


Број на сите гласови: 34

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!