|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 12:21:58   
gina
milicka cestitki uste ednas neka e ziva i zdrava malata princeza user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 251
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 13:06:44   
vanessa30
Cestitki i od mene, da e ziva i zdravauser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 252
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 13:42:13   
Felly RR
Честитки Миличка!!! Нека е здрава и жива принцезата!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 253
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 18:28:18   
Melanija RR
Milicka30 да ви е жива и здрава принцезата user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 254
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 19:04:34   
kapina
Cestitki milicka 30 da vi e ziva i zdrava kerkickata

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 255
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 19:13:16   
mommy_angels RR
Миличка 30 да е жива и здрава ќеркичката,голема да расте

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 256
   RE: Се породи Milicka30! ! !
25.6.2015 22:27:32   
lukajana RR
Миличка 30 нека е здрава и жива малата принцеза,да расте голема и само радост да ви носи
user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 25.6.2015 22:30:24 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 257
   RE: Се породи Milicka30! ! !
26.6.2015 6:06:56   
Milicka 30
Vi blagodaram devojki, site da si docekate vakva radost. Vi blagodaram za sovetite koi mnogu mi pomognaa..neznam sto bi pravela bez vas dragi moi...sega se citame vo drugite temi. Ve guskame jas i mojata princeza.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 258
   RE: Се породи Milicka30! ! !
26.6.2015 9:44:22   
miana
Честитки Миличка...Нека е жива и здрава лепотицата.. Среќа да ја прати низ целиот живот ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е краток. Крши ги правилата, простувај брзо, бакнувај бавно, сакај вистински, смеј се неконтролирано и никогаш не жали за нешто што те насмеало.

(Одговор на членот Milicka 30)
Непосредна врска до пораките: 259
   RE: Се породи Milicka30! ! !
26.6.2015 10:06:13   
Kvisko
Честитки. Нека е жива здрава и весела. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 260
   RE: Се породи mamicka21! ! !
2.7.2015 18:53:43   
gina
ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka21

Здраво девојки...Да ве известам се породив на 27.06 со царски рез.Отидов на нормално ЦТГ и ме задржаа во болница бидејки имав големи отоци на нозете и рацете и излезе дека билирубините ми прават проблем и дека мора да се прави царски за да не ни се деси нешто на мене и на бебето.Останав вчудоневидена и исплашена ама што е тука е.Ми дадоа да си одам до дома да се спремам и ајде полетуваме.Мојата принцеза се роди навечер а не мене веднаш ми ја донесоа иако не бев целосно освестена тоа беше најубавата средба.Еве вчера не пуштија и сега сме дома си нанаме на спалната....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mamicka21 cestitki neka e ziva i zdrava maleckata golema da raste user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 2.7.2015 19:08:39 >

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 261
   RE: Се породи mamicka21! ! !
2.7.2015 19:09:03   
Melanija RR
mamicka21 да ви е жива и здрава принцезата user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 262
   RE: Се породи mamicka21! ! !
2.7.2015 22:02:09   
lukajana RR
Mamicki 21 честитки,жива здрава и весела да биде малата девојка

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 263
   RE: Се породи mamicka21! ! !
3.7.2015 2:42:25   
Roberta r
mamicka21 cestitki neka e ziva i zdrava!user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 264
   RE: Се породи mamicka21! ! !
3.7.2015 9:21:55   
deluxe
Mamaicka21 da e zdrava I ziva princezata,golema ubavica da rasti,gordost za mama I tatouser posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Roberta r)
Непосредна врска до пораките: 265
   RE: Се породи mamicka21! ! !
3.7.2015 13:35:04   
LoveableMe RR
mamicka21, cestitki se najubavouser posted image user posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 266
   RE: Се породи mamicka21! ! !
3.7.2015 21:12:45   
Milicka 30
Честитки мамичка 21 да ти е жива и здрава принцезатаuser posted image user posted image user posted image
Да ја прати многу среќа!

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 267
   RE: Се породи mamicka21! ! !
4.7.2015 10:01:30   
Felly RR
Честитки Мамичка, нека е здрава и жива малата!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Milicka 30)
Непосредна врска до пораките: 268
   RE: Се породи Dothy!!!
15.7.2015 17:37:56   
lukajana RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Dothy

Zenski da Ve Pozdravam, neznam slobodno trgnete me od spisokot da napravime mesto za drugi ringerajki, jas se poroduvanja na 09.07 super pominav, se citame vo dtugite temi. Pozz< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 15.7.2015 17:48:17 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 269
   RE: Се породи Dothy!!!
15.7.2015 17:45:33   
lukajana RR
Dothy да е живо и здраво синчето и големо да расте
user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 15.7.2015 17:50:25 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 270
   RE: Се породи Dothy!!!
16.7.2015 12:41:20   
Hopeful RR
mamicka21 и Dothy, честитки!!! Да се здрави и живи и малата принцеза, и баткото, да бидат здрави и весели, со мама и тато да растат user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 271
   RE: Се породи Dothy!!!
16.7.2015 15:57:04   
gina
Dothy neka e zivo i zdravo sinceto golemo da raste cestitkiuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 272
   RE: Се породи Gina!!!
16.7.2015 23:15:27   
lukajana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: gina

devojki konecno da vi pisam defekt ni bese intrernetot
jas se porodiv na 07.07 nokta vo 23:50 na GAk rodiv zdravo masko bebence
_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 273
   RE: Се породи Gina!!!
16.7.2015 23:16:17   
lukajana RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Milicka 30

Gina cestitki milauser posted image da e zivo i zdravo sinceto samo radosti da vi nosiuser posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: kapina

Gina cestitki posebno se raduvam za tebe oti vo isti den pravevme transfer


ИЗВОРНА ПОРАКА: lolla

gina честитки мила за синчето, здраво живо.


ИЗВОРНА ПОРАКА: Hopeful RR

ginaaaaa, честитки!!! Значи ти си ни најголем јунак на РР, твојата бременост ја поднесе јуначки од почеток па до сам крај, браво, мама со диплома! user posted image

Нека е здрав жив синко, да расте голем со мама и тато!

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 16.7.2015 23:19:31 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 274
   RE: Се породи Gina!!!
16.7.2015 23:48:01   
lukajana RR
Cestitki Gina ziv zdrav i sreken da bide maliot bebus

user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 275
Страница:   <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

aj pomos za ime na moeto bebence :D
Seleni

ve molam da pomognete za bebushlakusot :D

Damjan (22%)

Bojan (12%)

Nikola (23%)

Andrej (26%)

Nino (6%)

Dario (10%)


Број на сите гласови: 562

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!