|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 10:14:11   
sandriana RR
Леле вторава сликичка од менито на Миана, ајајајајај-ми се сврте во желудник, мора да трчам по доручек, пошто кафето дупло го допив user posted image
Тмурно денес, само утре ќе бил посончев ден, а и следната недела глеам пак саде облаци...
Ќе си стаам на десктоп слика од сонце и ќе решам ситуација user posted image

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 12:29:47   
miana
Женииии кај сте ???? Кажете нешто интересно user posted image

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 16:24:43   
ivoni4ka
zeniiiiiiiiiiiii eve od mene nesto interesno konesno mozam da se pofalam ne sum veke parazit tuku VRABOTENA majka user posted image se vrabotuv vo ordinacija kako sestra

_____________________________



(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 16:28:14   
zzaa

ИЗВОРНА ПОРАКА: ivoni4ka

zeniiiiiiiiiiiii eve od mene nesto interesno konesno mozam da se pofalam ne sum veke parazit tuku VRABOTENA majka user posted image se vrabotuv vo ordinacija kako sestra


mila so sreka na novoto rabotno mesto pa da ne pocastis po edno kafe od prvata platauser posted image

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 16:59:37   
miana
lele luge dremam na ginekolog i ima 11 zeni pred mene. Ke poludam. aaaaa ne mi se veruva,a na zakazuvanje rabotat demek. ct ct ct

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 17:51:05   
Cipi Ripi
Аман бе миана, па кај одиш ти на гинеколог?

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 18:06:54   
Mihaela 2010
Cestitki i od mene ivoni4ka...da ti trae rabotickata i edna castenka ni dolzis

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 18:11:36   
Cipi Ripi
Честититки и од мене ивоничка. Ти посакувам се најубаво, со лесно да си се вклопиш на новото работно место. user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 18:21:27   
Ikana
Браво бе Ивоничка, со лесно на новото работно место, покачување на плата да си добиеш после прв месец, и да ти биде удобно и весело везден!!!! user posted image user posted image user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: ivoni4ka

zeniiiiiiiiiiiii eve od mene nesto interesno konesno mozam da se pofalam ne sum veke parazit tuku VRABOTENA majka user posted image se vrabotuv vo ordinacija kako sestra


(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
31.1.2013 18:46:47   
Bogdancanka
честитам Ивоничкаuser posted image user posted image user posted image ајде од прва плата нешто благо да не почастиш

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 0:41:47   
kikicka
Аман бе жени што направивте сите нови сликички имате user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 9:20:34   
Mihaela 2010
Eeee sto domakinki ke bevte ni edna kafe da ne pocasti....
Ajde jas ve castam po povod petok...bujrum

user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 9:52:59   
Ikana
Tinush твојот пост е префрлен ТУКА, во соодветна тема.
Меру, твојот пост е префрлен ТУКА.

------------------------------

Кај сте бе женски....конечно помина овој доооолг јануари, а посебно ме радува фактот што февруари има 28 дена па ќе летнат за час, и пролет ќе дојде!!!
Поздрав на сите, да си имате убав викенд!!! Фала за кафенцето!!!

< Поракaта ја уредил Ikana RR -- 1.2.2013 10:08:15 >

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 12:22:18   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Cipi Ripi

Аман бе миана, па кај одиш ти на гинеколог?


КАЈ Стамболиев..Хорор беше.... user posted image Од 12 та влегов после 15 жени ( немав закажано - нели така ми рече докторот )

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 12:23:04   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: ivoni4ka

zeniiiiiiiiiiiii eve od mene nesto interesno konesno mozam da se pofalam ne sum veke parazit tuku VRABOTENA majka user posted image se vrabotuv vo ordinacija kako sestra

Честито девојче... Да ти расте платата и да дочекаш пензија ако ти е убаво таму user posted image

(Одговор на членот ivoni4ka)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 12:31:20   
elenak
Честитки Ивоничка user posted image Баш убаво што си нашла работа по струка, да можеш да си го искористиш знаењето и да си стекнеш уште, а најважно од се искуство.
Кикичке новите сликички носат освежување бе, да разбиеме монотонија, ајде и ти симни тој новогодишен капут, доста беше user posted image Еве и миана да ја потсетем дека Дариа веќе му тежи на штркотuser posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 12:38:04   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: elenak

Честитки Ивоничка user posted image Баш убаво што си нашла работа по струка, да можеш да си го искористиш знаењето и да си стекнеш уште, а најважно од се искуство.
Кикичке новите сликички носат освежување бе, да разбиеме монотонија, ајде и ти симни тој новогодишен капут, доста беше user posted image Еве и миана да ја потсетем дека Дариа веќе му тежи на штркотuser posted image

Хаххахаа,ако ми веруваш,100 пати до сега се обидов да ја сменам сликата и никако да успеам...Незнам како да ја намалам и кога ја намалувам,пак е голема и така кренав раце..Изгледа сум заборавила како сум ја пставила оваа со штрков...user posted image
А одамна сакам да му олеснам ама јбг неможам -незнам како user posted image Ајде нацртајте ми како па ке се обидам user posted image

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 13:10:26   
elenak

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana


ИЗВОРНА ПОРАКА: elenak

Честитки Ивоничка user posted image Баш убаво што си нашла работа по струка, да можеш да си го искористиш знаењето и да си стекнеш уште, а најважно од се искуство.
Кикичке новите сликички носат освежување бе, да разбиеме монотонија, ајде и ти симни тој новогодишен капут, доста беше user posted image Еве и миана да ја потсетем дека Дариа веќе му тежи на штркотuser posted image

Хаххахаа,ако ми веруваш,100 пати до сега се обидов да ја сменам сликата и никако да успеам...Незнам како да ја намалам и кога ја намалувам,пак е голема и така кренав раце..Изгледа сум заборавила како сум ја пставила оваа со штрков...user posted image
А одамна сакам да му олеснам ама јбг неможам -незнам како user posted image Ајде нацртајте ми како па ке се обидам user posted image

Ти нацртав во соодветна темаuser posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 13:23:59   
miana
user posted image user posted image user posted image Rekov te castam kafe koga sakas user posted image user posted image Eve i tuka te castam tebe a i site drugi..Pa kerkami imase denes pretstava..Trebase denes da ima uste edna tura vo 15 casot za drugi roditeli ama partnerot na kerkami se uplasil mnogu ( traumi imal od muzikata i svetlata) i nema da bil tamu i taka i jas si ja zemav mojata doma..Sega si se guska so Daria i so baba user posted image
Ajde da napravam kafe pa ke vi posluzam..user posted image

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 13:30:36   
miana


povelele

user posted image
user posted image
user posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 15:08:26   
Gardenia
Здраво женски,како сте,денеска петок-спасовден а?user posted image user posted image .Леле Миана и ја како тебе сум заборавила како се менува аватарот,
,туку сакам да прашам нешто,незнам дали има таква тема,ама ај тука ќе побарам помош,ми треба препорака за добар стоматолог во скопје,дај кажете некој од искуство,оти забите почнаа да ми се ронат, а имам ужасен страв од заболекари user posted image и онака си планирам бременост па сакам со време да ги средам забиве,плис ако знае некој нека ми пише пп.
Ај убав викенд на сите и ќе се послужам од коктелчето на Мианаuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 15:12:59   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Gardenia

Здраво женски,како сте,денеска петок-спасовден а?user posted image user posted image .Леле Миана и ја како тебе сум заборавила како се менува аватарот,
,туку сакам да прашам нешто,незнам дали има таква тема,ама ај тука ќе побарам помош,ми треба препорака за добар стоматолог во скопје,дај кажете некој од искуство,оти забите почнаа да ми се ронат, а имам ужасен страв од заболекари user posted image и онака си планирам бременост па сакам со време да ги средам забиве,плис ако знае некој нека ми пише пп.
Ај убав викенд на сите и ќе се послужам од коктелчето на Мианаuser posted image


Доктор Болис ( приватен е - арап башка user posted image )
во Козле се наоѓа,ако сакаш ке ти дадам број да си закажеш..Овие познативе сите кај него одат ... Само рпиватно работи..Тој е најдобар што го познавам.

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 15:17:20   
dostickage
ИЗВОРНА ПОРАКА: Gardenia

Здраво женски,како сте,денеска петок-спасовден а?user posted image user posted image .Леле Миана и ја како тебе сум заборавила како се менува аватарот,
,туку сакам да прашам нешто,незнам дали има таква тема,ама ај тука ќе побарам помош,ми треба препорака за добар стоматолог во скопје,дај кажете некој од искуство,оти забите почнаа да ми се ронат, а имам ужасен страв од заболекари user posted image и онака си планирам бременост па сакам со време да ги средам забиве,плис ако знае некој нека ми пише пп.
Ај убав викенд на сите и ќе се послужам од коктелчето на Мианаuser posted image


Od mene 2 najtopli preporaki:

- Nova Dental Group vo Porta Vlae
- Dentomed vo Karpos 4 na Neveska br.4

I za dvete mozes da najdes broj na informacii ili po PP.  

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 15:31:35   
mmbucko
Gardenija jas kako goooooolem patalec so zabite, koj prosetal mnoooooogu zabari i od nivna nestrucnost seuahte i do kraj na zivot ke si nosam posledici, ti gi preporacuvam Kruna vo GTC. Posle pominati eden kup stomatolozi od koi nekoi i profesori i asistenti na stomatologija, samo vo Dr Slave Naumovski (spec maxilofacijalen) i Dr Radmila im dozvoluvam da mi brckaat vo usta.
Srekno!!!!
ИЗВОРНА ПОРАКА: Gardenia

Здраво женски,како сте,денеска петок-спасовден а?user posted image user posted image .Леле Миана и ја како тебе сум заборавила како се менува аватарот,
,туку сакам да прашам нешто,незнам дали има таква тема,ама ај тука ќе побарам помош,ми треба препорака за добар стоматолог во скопје,дај кажете некој од искуство,оти забите почнаа да ми се ронат, а имам ужасен страв од заболекари user posted image и онака си планирам бременост па сакам со време да ги средам забиве,плис ако знае некој нека ми пише пп.
Ај убав викенд на сите и ќе се послужам од коктелчето на Мианаuser posted image

(Одговор на членот Gardenia)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: РР ДрндрнРАЈКИ
1.2.2013 15:35:39   
Gardenia
фала ви срцки за брзите одговориuser posted image ,вие не знаете каква фобија имам од забар,мислиш таму колат user posted image

(Одговор на членот mmbucko)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?