|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Македонија на EuroBasket 2013
4.9.2013 16:26:09   
elenak
Моментално најактуелно! Од 4-22 септември европско првенство во кошарка во Словенија. Нашите момци денес стартуваат против Црна Гора. Ајде заедно да навиваме и да ги бодриме.
Што мислите, како ќе поминеме? Дали овојпат ќе се избориме за подобар пласман од минатиот пат? Можеби она големо славје за 4-тото место годинава ќе биде уште поголемо? Се надевам ве има повеќе љубители на кошаркатаuser posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
4.9.2013 18:30:55   
vezilka RR
Јас не сум фан, ама дома имам двајца ептен фанови. Опремени сме со сите навивачки реквизити, спремни чекаме да навиваме. Јас им посакувам среќа на момците и баш сакам подобар пласман. Ајде да навиваме.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
4.9.2013 23:03:43   
elenak
Уф како се изнервирав прееска, па добиен натпревар го изгубија. Можело ли се судиите нас да ни се криви? Од убава разлика цело полувреме дојде ред на крај да се ценкаат за еден поен и да изгубат. Стварно некогаш, т.е секогаш се ослонуваме на среќа. Мака ми е што не се трудат повеќе нашиве, па МекКејлеб многу попожртвувано игра од сите други кои играат за својата земја.



_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
4.9.2013 23:19:30   
Bilence2
I mene mi e krivo sto zagubivme. So kakov entuzijazam otidoa mislev ke go povtorat uspehot od lani. Aj belki ova ke im e dobar pamet za slednata utakmica da ne se raduvaatprerano i da igraat do kraj so site sili.

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
5.9.2013 11:48:45   
vezilka RR
Судиите се криви, а? Хе, хе..јас мајтам морам малку да терам. Па сега уште читам и поништување ќе барале. Ај нека не си прават бајрам на паметот и нека се стегнат малку.

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
5.9.2013 15:03:24   
elenak
Се надевам вечерва против Литванија ќе се покажеме во подобро светло. Литванија - Македонија во 21 ч. на Сител. Да навиваме за МАКЕДОНИЈА!



_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
6.9.2013 22:24:59   
Bilence2
Нам ни тргна на добро или на србиве им тргна лошо? user posted image
Браво за Македонијаuser posted image

_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Македонија на EuroBasket 2013
6.9.2013 23:07:44   
elenak
Јухуууу! Еве ја првата победа на Македонија! Се надевам така и ќе продолжимеuser posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Bilence2)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?