|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што ни беше муабетот?
13.9.2011 14:14:28   
Natuska85
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: lukas

dobro vecer od mene,,martins mom kako si ti??????
kako na rabota,nekni bev kaj braceda mi vo zgradata karsi sedi i te vidov v rabotilnica...:)



А шо ти ко манијак од страна ме меркашuser posted image , оти не дојде да се видимеuser posted image
Лелеее одморот шо убаво ми дојде, си поминав прекрасно, абе не бев свесна дали сонувам или вистина ми се случуваuser posted image Со мм ги расчистивме сите работи шо не мачеа во последно време и сеа со полни батерии се враќам во реалноста.user posted image



user posted image user posted image user posted image во право време одморчето се погоди,а...Ги гледав сликите преубаво место,не ни сумљам дека сте си поминале топ,а плус и на гага нелиuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 16:15:25   
lina 25
pozdravce zenicki nekako slabo ve ima,za muabetenje???

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 16:27:20   
dzigimigi
eve me i mene bas koga imam vreme za muabet nema nikogo user posted image


(Одговор на членот lina 25)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 18:02:53   
kikicka
Ajde da ve pocastam na majka mi i e rodenden denesk pa zablazete se ,ete ima za sekoj vkus vino !!
user posted image
user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот dzigimigi)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 18:08:39   
mila mama
Ajde kikicka neka i e sreken rodendenot na majka ti da ti e ziva i zdrava 100 godini user posted image jas eve malku da ve zirnam, pa da odam da ja naranam user posted image .
nekako mnogu dosadno po doma mi e user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 18:11:41   
kikicka
fala mila mama aj da te razdrmam t.e site so edna stara pesna zemajte bebushite u race i igrajte :)
http://www.youtube.com/watch?v=lQVeBVipOgI&feature=related

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 19:21:38   
lina 25
neka i e sreken rodendenot na majka ti user posted image a pesnava me vrati vo mladosta user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 19:24:14   
temjana

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Ajde da ve pocastam na majka mi i e rodenden denesk pa zablazete se ,ete ima za sekoj vkus vino !!
user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image на ист ден со татко миuser posted image Нека им е срекен роденденот посакувам да дочекаат свадба на правнуциuser posted image user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 19:25:37   
lina 25
user posted image user posted image user posted image neka im e sreken rodenden na site sto slavat user posted image user posted image

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 19:26:09   
lina 25
nesto mnogu mi e dosadnouser posted image

(Одговор на членот lina 25)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 20:21:53   
*miki mami*
Lele denes tapa den cel den me boli glava pukna odvaj cekam da si legnam ama mi se najavia gostiuser posted image user posted image user posted image user posted image
neka im e sreken rodendenot na site sto slavat denes blazesi tti martins mom i mene mi treba odmor barem eden saat na raaatuser posted image user posted image

(Одговор на членот lina 25)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 21:06:54   
kikicka
da da se nadevam deka ke docekaat daj boze neka mu e sreken na tatkoti :D

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 21:42:30   
Martins mom
Штама нешто, кошарка гледате,а?user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 21:50:49   
temjana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image БРавоооооо нашииииии леллелелее не сме нормалниииuser posted image user posted image user posted image user posted image Јас не смеев да пуштам тв ми забрани мм малер сум била а он си отиде со друштвоuser posted image јас ко утка сама со пивото и кучето и некој глуп филмuser posted image еллеллее браво за нашите сонца

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 22:00:11   
lukas
martins mom niakako ne bese presna rab.jas da se tupkam vnatre..ama i posekako brzav lukas bese zbesnat troa,i zatoa..pozzz .a za manjak manjacam ama mazi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pozzzzzzzzzzzzz

_____________________________

Неможите да бидите храбри ако не сте повредени.Неможе да научите ако не сте погрешиле.Неможете да бидете успешни ако не сте доживеале неуспех.

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 22:04:08   
nadica
еве ме и мене да се пријавам
цел ден на работа па догледав кошарка па еве надица ме вика да боиме
се читаме подоцна ако не заспијам user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 22:23:58   
kikicka
haaaaaaaaaa ja zaspav vo 9 i nes eve ja staaanaaaa a trebashe film da gledam so MM user posted image ne e spana od 4h ovie 3dena spie po 1 bidejki navecer poubavo mi nana ama segauser posted image ke si sedaammmm

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 22:33:05   
Pepelaska *
Makedonija naviva za vaaasuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 22:43:30   
Hunny

Napred Makedonija!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 23:30:15   
mila mama
Aj neka ni e cestita pobedata! Majstorista, bravo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Razbirlivo e deteto da se plasi od temninata...
No, ne e razbirlivo vozrasen da se plasi od svetlinata.

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Што ни беше муабетот?
14.9.2011 23:44:40   
rina13
BRAVO,BRAVO........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakov spektakl taka se igra so srce

(Одговор на членот mila mama)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Што ни беше муабетот?
15.9.2011 8:38:04   
Luci
МАКЕДОНИЈААААА

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Што ни беше муабетот?
15.9.2011 11:43:08   
Olivia
Dobar den zeni ubavi , imajte si ubav den , jas seuste sum pod impresii od sinokesnata pobeda na Makedoncinjata nasi, nokeska bev na plostad i custvoto bese pojako od novogodisna euforija user posted image , jas sum gorda Makedonka ,bar taka se osetiv nokeska hihihi.....

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Што ни беше муабетот?
16.9.2011 15:31:37   
mama26
zenski eve me i mene da ve sirnam i sekako makedonija makedonija jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

idemo dalje napred samo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i sto mi bese muabetot user posted image user posted image toa...nema nisto novo se po staro user posted image


_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Што ни беше муабетот?
16.9.2011 15:38:59   
arh_diz
Jas negledav kosarka , ama od RR doznav deka Makedonija  odi ponataka bravo.
Samo nekako muabetot ni e na suvo nema  nikoj da pocasti nestouser posted image

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?