|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спонтан абортус  
[Страница: 2 3 4 ... 40 41 42 ]
1033 vesna_kr 312633 15.9., 00.30
Almameni123
 
Неуспешна бременост   1 Melanija RR 11861 9.12., 11.17
Melanija RR
Повторувачки спонтани абортуси   0 Палешка РР 14644 25.9., 16.59
Палешка
Стрес и спонтан абортус  
[Страница: 2 ]
28 daniel 26526 20.8., 12.17
Kvisko
Хромозомски аномалии кај плодот кои доведуваат до спонтан абортус   17 butterfly 00 17233 6.3., 21.19
Baby123
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

imence
jasmina18031990

Dali da go izberam imeto Angela za moeto bebe?

da (63%)

ne (22%)

vas predlog (15%)


Број на сите гласови: 182

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!