|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
315 mami 174837 25.2., 13.58
happ
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   12 mother 29 14230 18.6., 07.03
partalka
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 29617 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 15798 22.2., 16.10
podarok
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 45385 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 12246 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 49075 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 78574 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 10570 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 11385 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 14539 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 11235 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 11437 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 13127 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 10839 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 11426 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 45454 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 21784 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 11298 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 13486 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 27595 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 15538 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 11000 22.12., 08.37
Felly RR
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 14087 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 20362 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

/
Jana9

Od koja vozrast mu dadovte mastika za dzvakanje na deteto?

1 god. (0%)

2 god. (0%)

3 god. (0%)

4 god. (0%)

5 god. i poveke (0%)

Ne mu davam mastiki da dzaka (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!