|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова
17.11.2010 19:05:14   
antonija
драга Тања,

одговорот од тебе до Хана е прекрасен.... ме разнежни и растажи едновремено. се надевам дека сите ние ќе бидеме сведоци на таква приказна за нашите деца со посебни потреби, за кои стравовите се нижат со секој нареден ден....

ти благодарам што го подели твоето искуство и што ни влеа надеж дека таква прекрасна приказна ќе ни се случи нам со нашите деца, дека ќе завршат училиште, ќе им играме на свадби и ќе ги нишаме нашите внуци.... колку тоа сега далечно ми звучи....


(Одговор на членот ivananin)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова
17.11.2010 19:27:06   
Anonimen
Zdravo
imam edno prasanje a to ae dali vo makedonija se vrsi zamrznuvanje na jajce kletki?
ako ne dali znaete kade moze da se izvrsi

(Одговор на членот mama26)
  Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова
17.11.2010 19:38:16   
Viktori
Премногу ми е општо прашањето, ама ме интересира дали расеаноста е поизразена кај машките деца или?

Имам син и 2 ќерки и има неверојатна разлика помеѓу нив. Девојчињата се одговорни, уредни, а син ми е брзоплет, расеан..
Не претставува проблем за училиште си ги сработува домашните навреме, ама делува мноооогу расеано.


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова
14.5.2011 23:02:57   
Bjanka
Kako moze da se posovetuvam so psiholog se raboti za moeto 5 godisno dete??user posted image

(Одговор на членот beki RR)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова
16.3.2017 0:29:41   
pepuska
Дали М-р Ана Чучкова работи некаде каде прима дечиња би сакала да се видиме лично околу мојата ќерка

(Одговор на членот Bjanka)
Непосредна врска до пораките: 55
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:


Анкета

Име за момче
linak

Дали ви се допаѓа името Јаков?

Да (51%)

Не (49%)


Број на сите гласови: 146

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!