|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дефектолог
4.11.2013 20:16:07   
predizvik
Daj Boze da se pomrdnat rabotite od mrtva tocka iako jas eve ke spodelam javno svoe iskustvo znaci pred 2 godini tocno vo prostoriite na zdruzenieto mojot svet jas , Rebeka i Dragan davavme nekoe intervju za nekoja tv iskreno da ti kazam ne me ni interesirase koja tv e nitu koja emisija kazav jasno i glasno sto imam da kazam za posle 2 nedeli da bidam povikana od direktorkata na ucilisteto kade sto odi moeto dete i bidam lincuvana zosto sum "plukakala na ucilisteto"....mojot komentar bese:OD KOGA VISTINATA STANA PLUKANJE I KODOSHENJE...Znaci jas bev konkretna iskrena go kazav ona sto i samite nastavnici go kazuvaat i potvrduvaat..... mislam ne mi bese jasno..... edinstvena pridobivka od toa intrervju bese da ostanam do den denesen trn vo oko vo ucilisteto kako i moeto dete....Samo uste edna mnogu vazna rabota jas sum ovde kade sto sum od finansiski pricini podrazbirlivo i toa napagjanje pominuva samo togas koga jas ne sum tamu a od ovde ili telefonski nemozam nisto...Inaku ne sum silna ni mokna samo sum pravedna a koga znam deka sum vo pravo NEMOZE NIKOJ DA MI ZASTANE NA PATOT!!!!!!

(Одговор на членот Carrie RR)
Непосредна врска до пораките: 76
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?