|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
деца со аутизам  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
315 mami 185194 25.2., 13.58
happ
Светски ден на лицата родени со DOWN SYNDROME   12 mother 29 15015 18.6., 07.03
partalka
Психотерапија - Прашања со МР. Ана Чучкова  
[Страница: 2 3 ]
54 beki RR 31268 16.3., 00.29
pepuska
Ми треба помош, каде да се обратам?   19 beki RR 16604 22.2., 16.10
podarok
Инклузија на децата со посебни потреби  
[Страница: 2 3 4 ]
76 ripce 47556 5.11., 11.20
Dreamer
Деца со неврофиброматоза NF1   0 aksor22 13056 27.2., 09.37
aksor22
Даунов синдром кај децата  
[Страница: 2 3 4 ]
80 Еца 51280 24.11., 14.29
deluxe RR
Деца со церебрална парализа  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 82008 9.9., 10.28
beki RR
ЦД проткол - лечење аутизам   0 beki RR 11174 11.6., 11.16
beki RR
Истражување за аутизам   0 Webster2014 12080 25.3., 17.20
Webster2014
Дислексија   6 pacuvce 15297 13.2., 16.20
bilence80
Логопед   1 sugare 11902 19.12., 17.44
Felly RR
Потребна е донација за здружението на лица со церебрална парализа од В   1 beki RR 12001 12.12., 16.32
LoveableMe RR
ретки болести кои ги напаѓат децата   6 big_mama817 13793 11.12., 16.08
zivotsopredizvici
Треба ли да подигне јавната свест за лицата со посебни потреби?   2 beki RR 11386 11.12., 16.07
zivotsopredizvici
govorot na deteto   1 leona1 12046 28.11., 12.32
elenak RR
Дефектолог  
[Страница: 2 3 4 ]
75 bucko 1 48033 4.11., 20.16
predizvik
дијабетис кај деца   6 big_mama817 22754 19.6., 14.11
sandriana RR
Родителски состанок за АБР   5 beki RR 11880 25.2., 12.20
beki RR
Преведувач   18 bucko 1 14353 23.1., 14.07
SpecialEducation
Искуства со хомеопатски лекови кај децата со посебни потреби  
[Страница: 2 ]
29 beki RR 29209 23.11., 17.48
Jovana11
Истражувања и нови откритија   9 beki RR 16245 6.1., 12.43
beki RR
PREMESTENO: Streptococcus pyogenes   0 anchi 11675 22.12., 08.37
Felly RR
Прашања до Kris Thoelen и Krista Bynens - АБР Белгија   21 beki RR 14780 26.9., 14.13
beki RR
Права на децата со посебни потреби   16 beki RR 21348 25.9., 08.49
beki RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на: