|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   РР тераса
12.4.2012 20:28:05   
Viktori

Ајде сите на воздух, се затопли времево, таман за по едно кафе на тераса user posted image
За блонд, специјално! user posted image , а и останатите РРки што излегуваат на секој пола саат! user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.




Непосредна врска до пораките: 1
   RE: РР тераса
12.4.2012 20:44:00   
Pepelaska *
user posted image

Ајде аирлија нова темаuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: РР тераса
12.4.2012 20:53:57   
Melanija RR
Уште по насловот на темава се насмеав браво за новата тема на тераса user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: РР тераса
12.4.2012 20:58:29   
Maca25
Ооо Рингерајки се селат на тераса!!! Супер! Тука ќе може слободно да пушиме user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: РР тераса
12.4.2012 21:01:40   
Olivia
Јеее сега на тераса на раат цигарчиња можеме да си пушиме, еве чоколадни јагоди од мене да се почастиме уз пут со на Пепелашка шампањското
user posted image

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: РР тераса
12.4.2012 21:10:18   
Џесика
Излези РР право на тераса... ја само да ве поздравам, напунив огромен тањир посна салата со туна и све и свашта што дочепав зелено во фрижидер и идам да го гледам Езел user posted image па после со полн стомак се враќам...

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: РР тераса
12.4.2012 21:29:45   
annabela
Cestito nova tema user posted image user posted image user posted image Taman super se zatopli vremencevo......samo za na svez vozduh e. Blazesivi sto mozete da si zapalite cigarce uffffff umiram ze edno dimce barem ama nesmeam..........imam bebush vo mesheto....aj ke se strpam uste edna godinauser posted image user posted image user posted image ama kafence moze barem po edno na den neli??????

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: РР тераса
12.4.2012 21:34:45   
kikicka
Ај нека се угоде терасава. Прегеска прочитав на Виктори нагалено имеза РР и песната на џесика би одела вака: ИЗЛЕЗИ РАЈЧЕ ПРАВО НА ТЕРАСА,ТАМУ ТЕ ЧЕКА РИНГЕРАЕВАТА РАСАА ОЛЕЕЕОЛЕЕ user posted image user posted image user posted image

Анабелаа пиј си кафенце ако ти се пие,дури ако несакаш грижа на совест имаш и кафе без кофеин на нескафе јас такво пиев додека бев user posted image .

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот annabela)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: РР тераса
12.4.2012 21:43:12   
annabela
Ne sum mnogu po kafeto ama toa nasabjle za rasonuvanje mi e poveke od neophodno. Nego znam deka sto pati ste objesnile kako se zakacuva slika ama ako ne vi e problem objasnete sto i prv pat ili dajte mi link kade ste zborele za toa nemozam da najdam........

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:05:58   
kikicka
ИЗВОРНА ПОРАКА: annabela

dajte mi link kade ste zborele za toa nemozam da najdam........


Поставување слика

Кликни само на ова што пишува за поставување слика ке ти отвори

< Поракaта ја уредил kikicka -- 12.4.2012 22:08:25 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот annabela)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:14:40   
annabela

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

ИЗВОРНА ПОРАКА: annabela

dajte mi link kade ste zborele za toa nemozam da najdam........


Поставување слика

Кликни само на ова што пишува за поставување слика ке ти отвори

Ti blagodaram

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:19:25   
kikicka
Еве драги РР да ве почастам со палачинки
user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот annabela)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:20:14   
Viktori
Кикичка фалааааа и честито медераторлук user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:22:47   
kikicka
Тенк Ју вери вери маЧ .....Кеифот ми го направивте денес
ИЗВОРНА ПОРАКА: Viktori RR

Кикичка фалааааа и честито медераторлук user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:22:56   
annabela
user posted image
Eve castam za toa deka konecno nauciv kako da stavam slika....pa povelete se nadevam ne postite siteuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот annabela)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: РР тераса
12.4.2012 22:33:49   
Pepelaska *
Ај и јас да ве почастам за новоста ама пошто тргнавте пак многу на благо и на терасава од мене само едно винце user posted image
user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот annabela)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:00:09   
Ikana
Кикичкааааааааааааааааааuser posted image user posted image user posted image user posted image
ЕЕЕј браос, не мис е верува баш срце чоек си еееј ме израдува!!!!!!
Текила!!!!!
user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:02:48   
Ikana
Ние досега со гости бевме на мм другар од странство дојде конечно во МК, па да не види со бебчо!!! И супер си поминавме, муабети за душа, попозитивно здравје!
Лани ова време лумпувавме у град, ееееј колку ни е сменет животот!!! Ај за старите добри времиња една!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:08:31   
Maca25
Децата успани, давајте нешто за пиење.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:18:41   
Палешка РР
Честито нова муабетчилница, честито на новоте модератори и...дајте нешто жестоко, мајкатаааuser posted image

< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 12.4.2012 23:23:43 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:19:28   
Tanjat7880
user posted image
Ete pak nedomakinluk,ne biva terasa samo so jadenje i pienje,crevo treba da se fati pred se!!!user posted image
Imajte uvabi praznicni denovi i bidete mi dobri
I sekoe sabajle pred kafeto crevoto vo raka!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:30:51   
Maca25
Кој прв ќе стане да ја измие терасата!! Само Џесика не, она кога и да мие тераса почнува да врне!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:41:25   
kikicka
Да ви кажам декаможно еда ви заврне деновиве ние ви испративме облаци од горе кај и да е ке ве втасатuser posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:55:14   
Maca25
Нееее кикичке!!! да си ги вратите како знаете тоа облаците! Сакам да спакувам се што е со долги ракави веќе!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: РР тераса
12.4.2012 23:58:46   
Ikana
ЈА увекпрво за Белград глеам прогноза, па после за СК....се се симнува надоле хахахах џабе Маца, ќе дојдат, сакале нејќеле. Иначе јас сум стаписана чоеков какви поклони ни донесе, срам ме фати. Мими си ги доби првите златни менѓуши, ја и мм парфеми.....а баш зборев како ми е језа да и ги дупнам ушите! А иначе, ова Беатрис ако прочита, исти патики имаат сега А и М...ама потпуно се исти тие адидасот хахахах мајка ми и ги купи!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?