|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВИДЕА

Татко ги растопи срцата со песна за ќерката

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Добивањето на дете буди нови чувства во човекот, но и го инспирира на многу повеќе отколку што сонувал. Во тоа се увери 29-годишниот Matt Finch од Велика Британија кој во момент на креативност испеа приспивна песна за ќерката

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?