|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАЈКИТЕ ОД ИНСТАГРАМ

Отворено со @dorss_single_mami

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 7.3.2021
image

Во светот има голем број самохрани родители кои се соочуваат со предизвиците секојдневно самостојно да растат и воспитуваат дете/деца. Некои од овие родители добиваат делумна помош од поранешниот партнер, член на семејство или помош од државата

CELEBRITIES

Мадона призна: стресно е да си самохрана мајка

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2012
image

Мадона може да ги има сите пари на светот и да вработува дадилки, професори и хигиеничарки, но барањата на една самохрана мајка на четири деца се многу големи

ЗАНИМЛИВОСТИ

Самохрана мајка посвоила пет деца

Автор: Редакција Рингераја | 16.2.2012
image

По трагичната судбина на нејзините најдобри пријатели кои починале во период од 6 месеци, Julie Jones, самохрана мајка на три деца, ги посвоила нивните пет деца, три момчиња и две девојчиња.

image

Со еден, од мака изговорен збор, до хуманитарна акција достојна за почит

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

dali vi se dopaga imeto Teo
tananada (36%)

ne (27%)

pa ne e loso (15%)

moze i podobro (9%)

mnogu mi se sviga (7%)

obozavam kratki iminja (6%)


Број на сите гласови: 116

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!