|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ИСХРАНА

Кувар за бебе: Кашичка од цвекло и јаболко

Автор: Редакција Рингераја | 3.6.2019
image

Здрава и вкусна кашичка, одлична за бебиња постари од осум месеци

ИСХРАНА

Трикови на свеж здив

Автор: Редакција Рингераја | 18.8.2014
image

Сите ние понекогаш страдаме од лош здив. Тој може да е последица на стомачни или други здравствени проблеми, дехидрација, консумирање на одредени видови храна и пијалоци (како енергетски пијалаци, сирење), итн

image

Старите луѓе велат: " Ден поминат без барем едно изедено јаболко е изгубен ден"

НЕГА

Како најбрзо да се ослободите од подочниците?

Автор: Редакција Рингераја | 9.4.2013
image

Можеби сте од оние личности кои имаат истакнати подочници, но тоа не значи дека не е време да научите правилно да ги сокриете и да го освежите својот изглед!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Dali nautro go banjate vaset_o bebe ili pred spienje navecer?

Nautro (0%)

Navecer (100%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!