|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Драги дечиња, слушнете ја приказната за Снежана и седумте џуџиња! 

 

 

 

 

 

Пуштете ги звучниците и слушнете ја приказната за Снежана и седумте џуџиња.

 

Уживајте!

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Боенка: Убавицата и ѕверот
Обојте ги убавицата и ѕверот
3
Детето ѕвездалија
Македонски волшебни приказни
3
Мајмун јадел попара
Цангар, мангар, цопара...
3
Никола, Никола
Никола, Никола, нешто чудно ми се случува
3
Анкета

imence
milobebence

koe ime za devojce poveke vi se dopaga?

lina (34%)

nina (20%)

sofija (30%)

mina (17%)


Број на сите гласови: 164

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!