|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Јоксимовиќ го снимал породувањето на сопругата

Редакција Рингераја, 8.6.2014
Жељко Јоксимовиќ признава: Се скаменив во породилната сала!

image
/11


 

Иако се договоривме поинаку, долго време мислев да го направам тоа. Отидов во породилната сала, а во градите како да имав ментол. Кога ја слушнав како се смее, сфатив дека таа може да го поднесе тоа и си реков - Ќе одиш таму, па макар и да паднеш - раскажува Жељко низ смеа.

Сега кога ќе се потсети на тој чин му останува едно симпатично искуство, во кое дури и докторите се шегувале со него. За да се направи храбар Жељко во еден момент рекол: "Луѓе, ако ви треба било што, јас сум тука", за тие да му одговорат со мирен тон: "Ако паѓаш, само не паѓај на инструментите."

Жељко признава дека во текот на снимањето му се скамениле нозете, а Јована била прекрасна и храбро поднесла се, размислувајќи како ќе издржи Жељко.

 

Фото: Убавината на папочната врвца
Папочната врвца е првата опиплива врска помеѓу мајката и бебето. Во текот на долгите девет месеци, плацентата преку пап...
104
Најдобрите фотографии од породување за 202...
Меѓународната асоцијација на професионални фотографи при раѓање е горда што ги објави победниците на Конкурсот за слика ...
14
Ризици од употреба на марихуана за време н...
Бремените жени треба да разберат дека употребата на канабис за време на бременоста влијае врз мајката и бебето. Марихуан...
10
Фото: Како навистина изгледа материцата?
Сите жени се родени со овој прекрасен орган, а многу од вас не знаат како навистина изгледа. Предупредување: Сензуална с...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Zensko imence
olesita

Koe ime e poubavo

Mona (18%)

Ena (40%)

Niedno (42%)


Број на сите гласови: 326

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!