|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Дејвид Бекам на татковска должност

Редакција Рингераја, 10.3.2012
И покрај сета слава и богатството, Дејвид Бекам е како и секој друг татко. Тој ги зема синовите од тренинг, им помага во домашните задачи, ги заспива и ги шета во паркот

image
/11


 

 

36-годишниот фудбалер вчера беше во парк, но не да игра фудбал, туку на татковска должност – се грижеше за ќерката Харпер и синовите Ромео и Круз. Изгледаше како посветен татко кој со леснотија ја држи ќерката и внимава на синовите.  Харпер пиеше џус, додека Ромео играше кошарка со неговиот брат. Харпер е единствената ќерка на Дејвид и Викторија, а среќниот татко за магазинот Телеграф, во врска со тоа, изјави:

“Морам да признаам дека повеќе сакав да имам три синови, отколку три ќерки.  Додека Харпер порасне и стане тинејџерка, ќе има тројца постари браќа кои ќе бидат веќе мажи и добро ќе внимаваат на неа”.

Додека Дејвид ги чува трите деца, Викторија е во Лос Анџелес со четвртото дете, синот Бруклин. На Твитер таа напишала “Имавме неверојатно попладне на јавањето со Бруклин во Холивуд Хилс. Го сакам Л.А.”

 

За Викторија и Дејвид семејството секогаш е на прв план и покрај згуснатиот распоред и високо профилните кариери.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Како да одберете подарок за 8-ми март?
„На жените им е потребен само мал знак, наговестување, еден миг, невидлив детал, ситен повод, а потоа се' прават сами: с...
7
Детски ноемвриски супер викенди во Веро це...
Овој викенд, на 17-ти и 18- ти ноември, со почеток во 12 часот во Веро Центарот ќе продолжат „Детските ноемвриски супе...
6
Доцнење на првиот збор
Понекогаш може да се случи детето со полни две години да не зборува, или да зборува неколку лошо артикулирани зборови.
4
Детски сексуални игри
Многу честа игра на децата од предучилишна и рана училишна возраст е испитување на гениталиите на други деца. Ваквото од...
4
Анкета

Izbor na ime
Elenakis

Koe ime e najubavo za momche ?

Stefan (55%)

David (45%)


Број на сите гласови: 234

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!