|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  30 31 [32] 33 34   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каде да најдам?
25.12.2012 17:36:57   
Bilence2
Thanksuser posted image bas ke pobaram.
ИЗВОРНА ПОРАКА: topce

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bilence2

Devojki, dali moze da se najde da se kupi organski zelencuk vo Skopjevo?

во трговски, влезот од страната на Холидеј Ин, има продавница за органска храна. Прво беше на 2 спрат потоа ја преселија на приземје сега пак е преселена ама искрено незнам на кој кат. Меѓутоа има реклама и натпис така да ќе се снајдете ако сакате да ја најдете.
Биокулт се вика продавницата и можете преку фејсбук да ја пронајдете.



_____________________________

A baby makes love stronger, the days shorter, the nights longer, savings smaller and a home happier.

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 776
   RE: Каде да најдам?
25.12.2012 17:51:55   
mmbucko
Topce blagodaram, ke vidam vo oorkestra. Jas lani vo Sallomon im kupiv na decata skojacko za 5-6 god 3400 i pantaloni za 11 god 2600 od Brugi. Sega na pominuvanje vidov vo gradski dzid kaj paleta ima detska nova prodavnica, Kalimero mislam kaj imashe skafanderi. Isto i na pazar3.mk imashe ponuda na novi i polovni skafanderi. Mislam deka pomognav. Poz

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 777
   RE: Каде да најдам?
25.12.2012 20:48:09   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

AnnaMolly,pred nekolku dena vo Novo Lisice bev i si kupiv od edna prodavnicka za mene preubavi cizmi,Ungarsko poteklo se epten sum zadovolna za 1600 den...zabelezav imaa i detski cizmi bas gi zagledav za Mihaela,epten bea ubavi,so krzno meraci,bea da ne te lazam ama okolu 550 ili 650 den i mislam deka bea na mat star...prodavnickata se vika Riana
[/quoteana moli
vcera bev vo boris trajkovski outletot adidas. I kupiv na kerkami cizmicki.za sneg 1490 denari adidas. Imase i pkavi.maski i zenski. Imase i broevi. Ne e loso da si vidite tamu. Utre ke vi postiram slika na temata za zimski ovuvki i ke gi vidite. Adidaski rozevki so ze

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 778
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 9:46:21   
anaana
ne znam dali e prasanjevoo soodvetno za vo ovaa tema, slobodno prefrlete go kade sto mislite. :)
sakame da stavame blindor vrata. dajte nekoj predlog? gledavme vo prospera tie se kineski ama pa se so najprifatlivi ceni :)

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 779
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 9:51:07   
Bjanka
Samo zlatna raka!! Najdobri se i imaat i servis i sve!!

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 780
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 9:51:21   
miana
Nie od prospera si kupovme..A sto ne e kinesko denesno vreme???
Kupete si i nemajte gajle

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 781
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 9:53:42   
Annet
nie kupivme od prospera ne pisuvase nikade deka e kineska,ama dobivme informacija deka gi prvat vo nekoja firma vo Veles,kaj sto poizveduvaat pvc vrati i prozori.kako i da e nasata e super hahahaha.so dve bravi,tezi 70 kg,pa neka ja butne koj moze hahaa :))))

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 782
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 10:03:52   
anaana
hihihih fala :) najverojatno za niv ke se odlucime :) ima tamu nekoj "Сигурносна брава со кодирани клучеви и помошна сеф брава" i "Две сигурносни брави со кодирани клучеви" koi se posigurni???
mnogu prasuvam ama toj deckoto tamu vika site se isti. tamu ima so tervol, so poliuretan i so sake. jas go prasuvam koj se podobri toj edinstveno sto mi kaza deka tie so sake nemale izolacija i deka se drugo bile isti samo razlicni modeli i sarki..


< Поракaта ја уредил anaana -- 26.12.2012 10:05:58 >

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 783
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 10:41:19   
Annet

OVIE GI PREPORACUVAAT ZA STANOVI
ИЗВОРНА ПОРАКА: anaana

hihihih fala :) najverojatno za niv ke se odlucime :) ima tamu nekoj "Сигурносна брава со кодирани клучеви и помошна сеф брава" i "Две сигурносни брави со кодирани клучеви" koi se posigurni???
mnogu prasuvam ama toj deckoto tamu vika site se isti. tamu ima so tervol, so poliuretan i so sake. jas go prasuvam koj se podobri toj edinstveno sto mi kaza deka tie so sake nemale izolacija i deka se drugo bile isti samo razlicni modeli i sarki..


Модератор: Не се дозволени надворешни линкови

< Поракaта ја уредил luci RR -- 27.12.2012 10:46:31 >

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 784
   RE: Каде да најдам?
26.12.2012 10:46:18   
Malecka23
nie ja imame i e super em sigurnosna em dobra izolacija

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 785
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:02:48   
miana
Kade da najdam ubav kozen paricnik za mm??
Ima li vo MONA ubav maski novcanik??
Mi rekoa deka ima i vo BATA ama neznam dali ima maski i koi im se cenite.??/?

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 786
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:07:55   
mama toci
Jas vo mart na mm mu kupiv za rodenden novcanik od MONA okulu 2000 den. se,super e, a nesto slusnav vo MONA ima 20% novogodisen popust

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 787
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:12:08   
Luci
Во Мона немаш утка, сигурно ќе најдеш! А ако те носи пат накај Сити Мол имаш и таму доста избор, за цена искрено не знам зашто не сум ги ни погледнувала но сега имаш сегде попусти

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 788
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:13:22   
miana
Mona imase vo RAMSTORE neli???
City mall ne me vodi patot :)

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 789
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:18:05   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Mona imase vo RAMSTORE neli???
City mall ne me vodi patot :)

Не колку што знам! Имаш на плоштад(кога одиш према ГТЦ), до Сити Галери

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 790
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:29:18   
kikicka
Каде да најдам 200 Евра?? user posted image user posted image Ми требаат за поклон . Мала шала :)

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 791
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 10:29:25   
Andriance

ИЗВОРНА ПОРАКА: luci RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: miana

Mona imase vo RAMSTORE neli???
City mall ne me vodi patot :)

Не колку што знам! Имаш на плоштад(кога одиш према ГТЦ), до Сити Галери


Немаш МОНА во рамстор user posted image

_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 792
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 11:17:13   
Ring
user posted image user posted image user posted image user posted image е не си нормална ....user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka RR

Каде да најдам 200 Евра?? user posted image user posted image Ми требаат за поклон . Мала шала :)


(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 793
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 14:18:38   
Beatris
Кај да најдам хартија за завиткување и машна (котор) негде низ центаров, а да не е Пантер Мис, далеку ми е?

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ring)
Непосредна врска до пораките: 794
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 14:32:25   
Maca25
Просветно дело

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 795
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 14:33:03   
dostickage
Hartii za zavitkuvanje imase vo DM preeska vidov.Imase preubavi so novogodisni motivi i bea  mislam 55 denari.
A za masni ne znam.Us pat pomini vo nekoja cvekara neka ti napravat masnicki.:-)

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 796
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 14:46:42   
Beatris
Во Просветно дело нема, а во ДМ не ми текна да видам туу. Кај беше достич во ГТЦ или ова во Градски ѕид?

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 797
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 14:50:07   
dostickage
Vo GTC bev, imase izbor.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 798
   RE: Каде да најдам?
28.12.2012 16:32:11   
Beatris
Достич најбоља си! Завршив работа по брза постапка и спасив пари што ќе ги фрлев во цвеќара user posted image  Е сеа у цвеќара нема што друго да купиш а во ДМ има, па не знам дали сум во ќар или во зијан user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 799
   RE: Каде да најдам?
29.12.2012 20:32:28   
nadica
Devojki pomagajte kade da najdm kukla bebe sto mocka ama ne bleda imitacija tuku vistinsko bidejki pred nekoj den kupiv od ng ama samo peleni ima ne mocka a N saka toa od dedo mraz za NG


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 800
Страница:   <<   < Претходна страница  30 31 [32] 33 34   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  30 31 [32] 33 34   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?