|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  28 29 [30] 31 32   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Каде да најдам?
7.12.2012 18:26:10   
Malecka23
pa da prolomot e za digestiven i urinaren trakt zatoa i kazav.a kako takva ko so baras ne sum videla nigde valjda samo po golemive marketi ili po diskontite na kvanaski

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 726
   RE: Каде да најдам?
10.12.2012 13:14:23   
miana
Devojki daj kazete kade da kupam bingo?
Kade ima prodazni mesta na lotarija???
Po site trafiki baram ,nema nikade,a vecer pocnuva.

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 727
   RE: Каде да најдам?
10.12.2012 13:40:57   
Bububebe
Миана,на нивниот веб сајт има список на уплатни места,побарај таму

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 728
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:05:17   
Malecka23
decki kazete kaj da najdam ubavi toplinki za Mila.imam doma 4para 2 pleteni 2 pamucni nemam teorija dagi stavam 2 sek gi vadi se nauci da gi faka nodzinjata so race i tolku treba mi trebaat nekoj na lepenka ili so vrvci povisocki.barav u loco croco u bebe supermarket ama ne najdov

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 729
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:12:33   
*Elena*
Vo encimenci imas na chicco, sea se na popust 30%, nie od tamu zemavme, top se, mojov so niv proode user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

decki kazete kaj da najdam ubavi toplinki za Mila.imam doma 4para 2 pleteni 2 pamucni nemam teorija dagi stavam 2 sek gi vadi se nauci da gi faka nodzinjata so race i tolku treba mi trebaat nekoj na lepenka ili so vrvci povisocki.barav u loco croco u bebe supermarket ama ne najdov


(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 730
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:12:49   
Malecka23
decki kade da najdam toplinki za mila.Imam doma 4para 2 pleteni 2 pamucni nema sansi da i gi stavam za 2sek gi vadi se nauci da gi faka nodzinjata so race i tolku treba.Mi trebaat nekoj so lepenka ili so vrvki poviscki brav u loco croco i u bebe super market nemase

(Одговор на членот Bububebe)
Непосредна врска до пораките: 731
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:24:47   
*Elena*
Vakvi se nasite:
user posted image
1090 den gi zemav pred skoro eden mesec.

ИЗВОРНА ПОРАКА: Malecka23

decki kade da najdam toplinki za mila.Imam doma 4para 2 pleteni 2 pamucni nema sansi da i gi stavam za 2sek gi vadi se nauci da gi faka nodzinjata so race i tolku treba.Mi trebaat nekoj so lepenka ili so vrvki poviscki brav u loco croco i u bebe super market nemase


(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 732
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:28:04   
Malecka23
mnogu se ubavi bas sega gi gledav ama golemki se mila ima skoro 4meseci a vamu brojcinjata se od 20ka

(Одговор на членот *Elena*)
Непосредна врска до пораките: 733
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 14:37:02   
*Elena*
Neznaev kolku ste golemi user posted image ...zemi i nekoi mekani paticinja togas...
user posted image

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 734
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 15:34:14   
Hunny
И мојата се живо соблекуваше, ама и земавме едни од Џамбо, мекани, слични на оние чорапчињата со кожичи, само подебелки и го решивме проблемот. Има секакви, машки, женски. Ние имаме со Мини и едни со кравичка. Интересни и се ги фаќа , ама не ги соблекува.Околу 350-400 денари се. А и вакви патичиња со лепенки има во Џамбо.

(Одговор на членот *Elena*)
Непосредна врска до пораките: 735
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 15:43:04   
elenak
И ние ги имавме и тие со Мини и тие со кравичка од Џамбо лани и добри се, не може да ги вади лесно, јас мислам со лепенките полесно ќе и оди вадењето user posted image
А ако веќе сакаш такви не мора да се класични топлинки зошто и мислам дека нема да најдеш, обично таквите се со тврд ѓон. Ние од кај 4-5 месеци почнавме да ставаме патичиња од оние за непроодени деца, со лепенки се и не се лизгаат кога ќе почне да оди во дубаче, а ги има во сите продавници за деца па и во Џамбо.


_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 736
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 16:00:22   
Beatris
Земете и термо чорапчиња и мирна глава, 4 месеци бебе е тоа, какви топлинки патики за дома... Или оние пуфкастине од Џамбо, или оние како чорапки со кожичка доле. Ехее тек ќе се утепувате од пари давање за обувки, сега нема потреба

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 737
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 16:09:26   
Cipi Ripi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Земете и термо чорапчиња и мирна глава, 4 месеци бебе е тоа, какви топлинки патики за дома... Или оние пуфкастине од Џамбо, или оние како чорапки со кожичка доле. Ехее тек ќе се утепувате од пари давање за обувки, сега нема потреба

Тие со кожичката доле- Трчалкиии user posted image
Ние со такви сме цело време, супер се! За бебиња поготово за да не го малтретираш со лепенки ѓонови и сл.

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 738
   RE: Каде да најдам?
12.12.2012 16:21:39   
Malecka23
hmm aj ke vidam od tie pufkastite ako nema ke zemam so kozicka..thx

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 739
   RE: Каде да најдам?
13.12.2012 15:33:03   
vezilka RR
Каде да барам ролерки за пет годишно девојче, така некои џиџанки?

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 740
   RE: Каде да најдам?
13.12.2012 15:37:08   
*Elena*
Ima vo Jumbo...

ИЗВОРНА ПОРАКА: vezilka RR

Каде да барам ролерки за пет годишно девојче, така некои џиџанки?


(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 741
   RE: Каде да најдам?
13.12.2012 22:18:56   
elenak
Каде да најдам хулахопки за user posted image ? Ми требаат тенки,по свечени, за роденденското фустанче. На Пенти најмалото бројче е 2-3 а тие на моево скакулче му се ептен големи (кај нас само тоа има). Ако има некоја страна да видам уште поубаво,фејсбук или веб страна, па после имам кој да пратам да ги купи и да ми ги прати. Важно да има најмал број, а инаку златни светликави најмногу ни одговараат. Ако негде имате видено или видите во најскоро време кажете ми.


_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот *Elena*)
Непосредна врска до пораките: 742
   RE: Каде да најдам?
14.12.2012 18:08:37   
Maca25
Има во Оркестра и во Z.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 743
   RE: Каде да најдам?
14.12.2012 19:31:19   
Melanija RR
Во Премаман & Оркестра немаат хулахопки ,за друго место незнам user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 744
   RE: Каде да најдам?
14.12.2012 20:12:21   
Maca25
Јас пред еден месец во оркестра и купив на Н. хулахопки. Имаше и како за мали бебиња и за девојчиња до 12 г.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 745
   RE: Каде да најдам?
17.12.2012 21:42:01   
sitalia
A kade ima orkestra sega, bidejki na rekord ja zatvorija prodavnicata?

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 746
   RE: Каде да најдам?
18.12.2012 8:29:30   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: sitalia

A kade ima orkestra sega, bidejki na rekord ja zatvorija prodavnicata?


Во Скопје Сити Мол имаш

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот sitalia)
Непосредна врска до пораките: 747
   RE: Каде да најдам?
18.12.2012 10:52:23   
SkCura77
Каде да најдам некоја дневна дешаваљка за деца, сликање со Дедо Мраз, новогодишна претстава, изведување песнички и сл?
Пишав и во темата Настани за деца, дали некој знае дали има нешто по трговскиве центри?

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 748
   RE: Каде да најдам?
19.12.2012 9:33:07   
AnnaMolly RR
Немам време да шетам по продавници, па сакам да ве прашам дали знаете каде има детски чизми ама поевтни. Максималниот буџет ми е 1.500, а ако има поевтини уште подобро user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот SkCura77)
Непосредна врска до пораките: 749
   RE: Каде да најдам?
19.12.2012 9:37:00   
miana

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Немам време да шетам по продавници, па сакам да ве прашам дали знаете каде има детски чизми ама поевтни. Максималниот буџет ми е 1.500, а ако има поевтини уште подобро user posted image


Vo mat star ke najdes mnogu ubavi cizmi za taa cena 100 %

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 750
Страница:   <<   < Претходна страница  28 29 [30] 31 32   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  28 29 [30] 31 32   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?