|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правевте денес?
17.8.2011 8:48:01   
Maca25
Го видов денес мт пред градинка, АнаМоли.
И јас денес не планирам нешто. Одам после работа кај моите на ручек, дури планирам и таму да ја избањам Нина и само на спиење дома да си дојдеме.
Треба да почнам да го пакувам мм, оди на 2 недели на ликовна колонија...Не знам како ќе издржам без него 2 недели user posted image


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 576
   RE: Што правевте денес?
17.8.2011 9:04:04   
MERUSHKA
Deneska na kerka mi Meri i tatko mi im e rodenden! Meri polni 7,a tato 61 goduser posted image
Neka im e sreken rodendenot,da mi se zdravi i ziviuser posted image user posted image


_____________________________

B.B.B.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 577
   RE: Што правевте денес?
17.8.2011 9:08:15   
AnnaMolly RR
Ајде во БАРОТ да не почастиш торта, мислиш дека така само ќе поминеш? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот MERUSHKA)
Непосредна врска до пораките: 578
   RE: Што правевте денес?
17.8.2011 13:01:04   
miana
Denes doagam doma,ja zimam kerkami i nazad na zabar user posted image Pocna da se zali od zabcinjata ,pa ke odime da ni plombiraat nesto...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 579
   RE: Што правевте денес?
18.8.2011 4:53:51   
temjana
se pakuvavme ceeeelll denuser posted image user posted image pa posle na vechera i uspat si kupiv ushte neshto i eve sega se raspravam so mm bidejki nema kaj da gi stavamuser posted image . Utre ne cheka dolg pat doma duri vo petok na polnokuser posted image

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 580
   RE: Што правевте денес?
18.8.2011 9:27:21   
penelopa
Ден треба да одиме до банка да си нарачам нова картица и попладне имам шишање...малку промена ми требаuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 581
   RE: Што правевте денес?
18.8.2011 23:00:09   
*miki mami*
Sabajle bevme na kafe kaj komsikata,ni stigna platata i odma na pazarenje so sin mi do tinexs user posted image user posted image
se banjkafme vo bazenceto, otidovme da se setame i sega pred malku si dojdovme

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 582
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 16:02:50   
fiore
zdravo na site i jas dneska super si go pominav denov ama sega sedam pred kompjuterov i baram nesto da napisam sostav za mojata vnuka.mozebi temava ne e bas za ovde no ke ve zamolam nekoja od vas sto e podobra vo pisuvanje da mi da de nekoja ideja nekolku recenici kako voved pa da mozam da dobijam pogolema inspiracija ve molam pomognetemi naslovot e za ubavinite na mojot roden kraj.

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 583
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 16:11:17   
Beatris
Јас преведував еден километарски документ за некоја телекомуникациска опрема, очи ми отпаднаа, термини боли глава, сега го завршив и раат сум, иначе мислев да продолжам утре ако не стигнам, и сеа сум ептен хепи зошто утре сум си фрииииии user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот fiore)
Непосредна врска до пораките: 584
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 17:04:03   
bombica
Бев 4 саати на фризер, се шатирав, фарбав, шишав, фенирав и што е најважно од се се изрелаксирав до максимумuser posted image фризеркава има преубаво дворче си седев на сонце листав весници абе милинаuser posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 585
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 17:51:38   
moni teo
денес денот ми беше прекрасен денес прв пат излеговме со user posted image на прошетка во природа потоа на доручек (мама и тато) и на кафе во кафичот затоа сега се чуствувам како некој да ме тепал сето тоа е од сонцето user posted image

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 586
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 18:40:29   
bocence
denes bevme skoro cel nadvor na SONCEEE malku bev neraspolozena zasto mm e na sluzben pat i bese neizvesno koga se vraka ama sega sum heppi si doaga vecer ne znam vo kolku ama vazno tuka e user posted image se setavme so decinjata po dvorceto i super bese

_____________________________

Koj ne go razbira tvoeto molcenje,nema da gi razbere ni tvoite zborovi.

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 587
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 19:33:32   
Annet
na zdravje frizura bombicke,kazuvaj koja e taa frizerka da odam na remont hahaha
nie cel den papa bevme subavko utre pak
ИЗВОРНА ПОРАКА: bombica

Бев 4 саати на фризер, се шатирав, фарбав, шишав, фенирав и што е најважно од се се изрелаксирав до максимумuser posted image фризеркава има преубаво дворче си седев на сонце листав весници абе милинаuser posted image


(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 588
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 21:21:02   
Natuska85
Денес бев во Охрид на судење

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 589
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 22:02:25   
Olivia
Цел ден трчав по документи, судови, болници, амбасади ...

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 590
   RE: Што правевте денес?
22.3.2012 22:23:44   
mamicki
Аздисав од шетање user posted image и од преждеравање user posted image

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 591
   RE: Што правевте денес?
23.3.2012 8:51:48   
Maca25
Бев на интервју! Требало да чекам едно 2-3 недели за одговор.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 592
   RE: Што правевте денес?
23.3.2012 9:15:11   
Felly RR
Ajde, Мацо со среќа. За едно 2-3 недели пак да пишеш овде убава вест.
-----------------------------------------------------------------------------------
Јас од сабајле трчам, барам една особа, ама никако да ја најдам. Три дена ја барам дотичнава личност.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 593
   RE: Што правевте денес?
25.3.2012 16:01:55   
AnnaMolly RR
Денес чистев по дома како на норма. 

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 594
   RE: Што правевте денес?
25.3.2012 17:07:06   
penelopa
Денес се изнашетавме многу убав денuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 595
   RE: Што правевте денес?
25.3.2012 17:22:19   
Viktori
И ние се изнашетавме. До БТ на лулашки, по пат со точаци и ролерки, сега до кај моите ќе одиме и на крај сите во машина за перење и на спиење. user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 596
   RE: Што правевте денес?
25.3.2012 23:23:29   
miana
denes nekako bez plani so ostanavme doma i puknav od dosada...Ne praktikuvam da cistam koga mm e doma bidejki eden vikend raboti a eden - ne ,pa sakam toj vikend koga e doma da mu se posvetam a ne da me gleda kako cistam i da si rece - tuuu kako ne sum na rabota user posted image i taka denes so decinjata si sedevme doma,si rucavme se dosaduvavme..

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 597
   RE: Што правевте денес?
2.6.2012 17:37:04   
Maca25
Се шетавме низ парк и цел пат се расправавме со манипулаторката наша. Страшен ден!!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 598
   RE: Што правевте денес?
2.6.2012 19:59:06   
Felly RR
Ние денес шетавме на планина, се запознавме со Џони (кученцето на татко ми) и се изнауживавме.user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 599
   RE: Што правевте денес?
25.9.2012 16:53:52   
mosa
Deneska cistevsrediv se uste tepisonceto mi ostana da go isperam ama toa utreeee.user posted image user posted image user posted image za mene.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 600
Страница:   <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  22 23 [24] 25 26   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?