|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:37:55   
BEBICA
Дојдов до идеа да ве прашам дали имате желба некого да запознаете од РР?Ја на пример би сакала да ја запознаам професорица, еца, Струмфета, Богданчанка,Arh_diz ........
Уф списокот е мноогу голем....user posted image user posted image user posted image user posted image нека не ми се налути некој сто не сум го ставила.
Каков е вашиот список?



_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:43:34   
lilit
        Eca zatoa sto mi se cini kako mnogu pozitivna licnost i mami interesna mi e .

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:44:18   
Enika
 Мами ја знам одамна, Ја упознав и Мила на мама, сакам да се упознаам со Мотхер29, Палешка,Еца...па сите сакам да ги упознаам ја сум човек кој сака да комуницираuser posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:47:00   
Палешка РР
Мами, Еца, мис, Весна, Еника...ма ситееее...ама се надевам догодина да се запознаеме, па не сме преку земја user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:47:27   
mother 29
еника,проф,арх-диз,зами,пацувче,мами,еца,мисс....лелел јас сите ги напишав...СИТЕuser posted image

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 10.12.2009 12:48:15 >

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:47:39   
arh_diz
Mnogu ima aj ke napisam ako zaboravam nekoj neka ne se luti Eca, Profesorica, Bebica, Bogdancanka, Mother29, Mami ,Penelopa , Enika sto nabrojuvam site sakam da ve zapoznam

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:48:41   
BEBICA
Lele mother 29 eve i tebe da te stavam na spiokot a i tebe Paleska....
Ja vaka ke dodavamuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:49:26   
mami
сакам да ги запознаам сите и Палешка и Кате и Богданичка и Сара и Биби ама баш сите, списокот е гоооолем...и верувајте дека сега и да се договориме некаде да се видиме ке се познаеме од прва..јас кога прв пат се видов со Анушка(а нели она слика да стави нејзина никако овдеuser posted image ) само што ја видов знаев дека е она, некакво претчувство, па сите овде веќе толку добро се знаеме од пишувањата..

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:51:55   
mother 29
аница,надица,биле,јуле.......сите ама буквално сите!милијана ни ја нема оддамна и неа многу сакам да ја познавам!user posted image   и  евгенија!

< Поракaта ја уредил mother 29 -- 10.12.2009 12:52:47 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:55:13   
mami
и алекс_мо, биле, мина_м, пенелопа, арх_диз, Ѕ*В*, даниел, беки, пацувче, лејди, има има многуу. рингераја е голема веќе...ке ни треба цел хотел за следното дружење

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:56:00   
arh_diz
Ne bi bilo loso slednoto druzenje da go zakazeme vo nekoj hotel na nedela dena user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:57:48   
Enika
надвор од ск или мк...арх_диз може во Белград да дојдеме?user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 12:59:05   
arh_diz
Moze nema problem kaj sakate samo da se soberme i da se iznazborime :)user posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:01:00   
mother 29
ke se ceka po 5 minuti za zbor  da dojdeme hihihihiihuser posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:02:13   
STRUMFETA
Zatoa sto Bogdancanka veke ja znam, i sigurno nabrzo ke se napieme nekoe kafence zaedno, bi sakala sto pobrzo da dojde leto pa da ni se ispolnat planovite so svat mi, za zaednicki familijaren godisen odmor so Bebicauser posted image user posted image user posted image
Isto taka bi sakala da se zapoznaam so Profesorica, enika, miss, Nadica, Mother 29, Paleska, Niki, arh_diz, Mila na mama, ripce,eca,Anuska, vezilka.........
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za site

< Поракaта ја уредил STRUMFETA -- 10.12.2009 13:09:14 >

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:02:36   
Mucka
anushka user posted image

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:02:48   
Bogdancanka
jas licno bi sakala da ja zapoznam Bebica,Mis,Profesorica,arh_diz,tereza,denicka,Tanja.K,mami,Mother29,...................i site drugi nemozam site da gi ispisam a eve veke so Strumfeta si ze znaeme..........se nadevam ne se lutite ako nekoj ne sum napisala ali site bi sakala da gi zapoznam.

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:05:17   
Bogdancanka
ripce ,Eca,Paleska,Anuska,vezilka................lele samo nabrojuvam ali nema veza site bi sakala da gi zapoznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:05:25   
Natasha5
Со Мами се знам лично а сакам сите да ве запознаам user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:05:50   
Enika
ИЗВОРНА ПОРАКА: mother 29

ke se ceka po 5 minuti za zbor  da dojdeme hihihihiihuser posted image



од мене па ич нема до збор да дојдете user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:06:33   
Bogdancanka
A strumfeta doagam i jas so vas svakiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ke vi bidam strojnikot i odime na odmoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот STRUMFETA)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:06:54   
arh_diz
ke se podelime na grupi po dve user posted image user posted image

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:08:26   
mis.
Да ги пишувам илида не ги пишувам.списокот е дооооолг Палешка,еника,штрумфета,професорица,матхер29,рипче,арх_диз,алекс_мо,ники,карла,мариа,богданчанка,зами,сара,адриана,бебица,мамичка,маташа5,наташа,бордан,остоун,ива............................сиитеее ве сакам

(Одговор на членот Mucka)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:09:27   
mami
тематски групи ке направиме и ке ротирамеuser posted image user posted image user posted image user posted image што е важно, само да се видиме...ее колку би било убаво да може сите да се собреме..

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Кого би сакале ЛИЧНО да го запознаете на РР?
10.12.2009 13:10:41   
STRUMFETA
Bogdancanka, nema problem, kolku poveke-odmorot pozabaven,neli Bebica?

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?