|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  23 24 [25] 26 27   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што правевте денес?
21.10.2012 23:37:47   
majka na eva
ауу денес ама се изнашетавме со ева.од сабајле си ги завршив работите,а потоа цел ден бевме во шетнаuser posted image ни се погоди и времето топло,а и ева денес беше мирна.супер си поминавмеuser posted image

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 601
   RE: Што правевте денес?
22.10.2012 0:01:38   
Pepelaska *
денес окапав пред компјутерuser posted image

освен што бевме саат и пол на прошетка и пазарење со М.


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 602
   RE: Што правевте денес?
22.10.2012 0:43:21   
Џесика
Денес цел ден бев на релација подрум-приземје-прв спрат, качував алишта, симнував алишта, убаво ги средив сите можни од детево, ги класифицирав по возраст, па и од внуките од сестра ми, све ми даде да спакувам, леле жени кога отворив, кога видов бебешки фустанчиња милион... шљокици, шеширчиња... си се посмеав така, и ги спакував... здравје, за Ивана user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 603
   RE: Што правевте денес?
22.10.2012 13:29:52   
penelopa
Викеднов бевме на море поточно 3 дена ужививме на сонцеuser posted image
Денес понеделнички рутински ден - попладне го носам син ми во Монтесори градинка.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 604
   RE: Што правевте денес?
22.10.2012 22:10:04   
Bogdancanka
denes cel den skitavuser posted image sabajle do banka od tamu kaj prijatelka na kafe od tamu so prijatelkata kaj druga pak na kafeuser posted image cel den si skitav abre ubaviniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 605
   RE: Што правевте денес?
23.10.2012 19:32:40   
Maria
Денес правев палачинки,ај да неви кажувам со што user posted image ,и потоа вежбав.user posted image Инаку да ви се пофалам веќе два дена вежбам user posted image ,и се ме болиuser posted image Ќе видиме до кога ќе потрае.user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 606
   RE: Што правевте денес?
23.10.2012 20:10:34   
mila 3
tolku ubav den mi pomina bezvrska, so majstori. taman se spremivme za setanje se nacrtaa.....user posted image

(Одговор на членот Maria)
Непосредна врска до пораките: 607
   RE: Што правевте денес?
23.10.2012 20:11:42   
cevlice
Е денеска повеке на шетане со синот од Тинекс на пазарене до гр. парк.

(Одговор на членот Maria)
Непосредна врска до пораките: 608
   RE: Што правевте денес?
23.10.2012 22:39:18   
Natuska85
Цел ден уживав,лежев и филмчиња си гледав.Батериите ги наполнив до макс.user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот cevlice)
Непосредна врска до пораките: 609
   RE: Што правевте денес?
5.11.2012 23:13:17   
majka na eva
денес цел ден ми помина во трчање натаму наваму...и од шетање се изморив повеќе отколку кога работам нешто.цел град го прошетавме денес со мм.на ева бевме да и купиме обувки.од таму во бутик јас да си купам фустан(се спремаме за ева за 1виот роденден),па во една продавница да купиме се што треба за роденденот,па во фото студио,ја сликавме ева за покани,па во супермаркет да пазариме...и ајде денот помина

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 610
   RE: Што правевте денес?
31.12.2012 20:06:02   
mosa
Deneska mi bese ubav den.Iako e nova godina,a mm ne e so nas ni ostavi paricki za setanje i trosenje pa jas i sin mi pravec na prosetka.najprvo vo banka da podmiram za kreditot,a potoa pravec vo Jumbo na shoping.Za V igracka i uste nekoi sitnici i na kraj na pica i sega po deoma.uzivancija bese samo mm mi nedostigase.Ama aj zdravje boze za bozik pa ke uysivame site zaedno

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот majka na eva)
Непосредна врска до пораките: 611
   RE: Што правевте денес?
16.1.2013 22:39:43   
srculko
denes kako i vcera i nekna samo mislam na maz mi ne mi e tuka i zatoa si imami obvrski so deteto no go mislam i maz mi

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 612
   RE: Што правевте денес?
25.1.2013 20:26:32   
mosa
Deneska konecno bev da ispituvam hormoni,iako se nadevav deka denes ke bidat rezulatite vo vtornik.malku niz centar i posle doma.Ubavo se naspavme site 3-causer posted image user posted image user posted image

_____________________________

BRAKOT vsusnost e fensi zbor za posvojuvanje vozrasno masko dete koe ne e sposobno da se grizi samoto za sebe!!!

(Одговор на членот srculko)
Непосредна врска до пораките: 613
   RE: Што правевте денес?
26.1.2013 0:09:24   
moni teo
cel den setav bev na soping i na kafe vo strumica na ulica user posted image user posted image

(Одговор на членот mosa)
Непосредна врска до пораките: 614
   RE: Што правевте денес?
1.3.2013 13:29:12   
Bogdancanka
денес од сабајле бев малку на кафе па кога се врати си седнав на тераса да се печамuser posted image дома работа еден куп ама на вакво време ај работи деuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот moni teo)
Непосредна врска до пораките: 615
   RE: Што правевте денес?
1.3.2013 16:54:31   
ole2004
Исто што и вчера,млеко,шишенца,цуцли,пелени,кукли,коцки,сликовници...
...user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 616
   RE: Што правевте денес?
1.3.2013 18:26:24   
AnnaMolly RR
Денес кога станав се израдував дека има сонце, ама сепак цел ден смрзнав. На работа супер беше, обично петочки има бајаги работа, денес опуштено беше. Читав дека Ким Кардашиан се здебелила, дека во ресторан во Пекинг не примаат кучиња и Јапонци, дека Бионсе е дел од кампања за борба за правата на жените... Не дека цел ден денгубев, вакви трачеви ми се работа :))))
Сега сме домче, гледам некои идеи за честитки за 8 март. Во вторник во градинка имаме работилница и треба да правиме честитки заедно со дечињата.
Филип ќе вечера во 19:00, ќе му спремам нешто, па туширање и спиење во 21:00 и после ќе гледам телевизија додека не ми се приспие.
Домашни обврски денес јок.

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот ole2004)
Непосредна врска до пораките: 617
   RE: Што правевте денес?
3.3.2013 16:59:01   
vezilka RR
E sto ubavo si se prosetavme denes, se utepavme od trcanje. Sakame prolet, sakame sonce, sakame cel den nadvor.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 618
   RE: Што правевте денес?
5.3.2013 15:47:53   
Mihaela 2010
Eee posle rabota idam kaj moite na rucek,pa planiram da trknam do igroteka Cekorce da vidam za termin za rodenden,ima vreme uste povekje od mesec dena,ama kako sto trgnala rabotava nema slobodni termini...pa posle domce...

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 619
   RE: Што правевте денес?
5.3.2013 16:21:59   
vezilka RR
Денес бевме „лоши“..со колешката у сред работа, и тоа тарапана, бевме на кафе, и се печевме пола саат на сонцето. Да знае шефка, ќе не стрела user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 620
   RE: Што правевте денес?
6.3.2013 14:46:50   
miana
Денес каснев на работа од оправдани причини... Го чував помалото дете додекаа свеки беше во градинка кај големото дете заедно да прават честитка за мама за8 ми март. Дојдов на работа се разработев,сработев се и сега чекам да куцне часот иодам до Божен козметикс да изнакупам подароци за 8 ми март,па одам на третман ( за слабеење ) и факам патот накај дома... Е дома незнам што ке правам освен што ке ме мрднат децава user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 621
   RE: Што правевте денес?
6.3.2013 15:53:04   
Pepelaska *
Денес правевме со Мартин честитки за бабите , си седевме дома игравме дур не заспа, сега си седам тука а после кога ќе стане незнам денес се ме мрзи.

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 622
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 0:39:46   
MACICUCI
Denes standard dorucek, rucek, pa i za bebe rucek, pa go kapev bebe, pa spremav nesto alista za utre sme na rodenden kaj vnuceto od sestra mi i sega ke odam da si legnam .

_____________________________

Koga ja pisuvas prikaznata na svojot zivot, ne dozvoluvaj drug da go drzi penkaloto !

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 623
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 0:43:28   
Pepelaska *
Станавме, бевме до комшии на кафе со М.правев ручек, окапав на РР, бев на курс , па имав гости досега миев садови и варев грав ( на ефтина нели ) user posted image сег ачекам машината да заврши и да спијам

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот MACICUCI)
Непосредна врска до пораките: 624
   RE: Што правевте денес?
12.3.2013 11:27:01   
Mihaela 2010
denes planiram kooonecno da idam da se sisam posle rabota...i normalno kolku ke imam vreme na RR

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 625
Страница:   <<   < Претходна страница  23 24 [25] 26 27   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  23 24 [25] 26 27   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?