|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
15.12.2011 10:51:21   
AnnaMolly RR
Љубов и казна и јас имам пишано погоре дека гледам, и тоа со маж ми заедно user posted image

Инаку, Вовед во анатомија ми е најнајнајфаворит!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
22.12.2011 9:29:48   
Палешка РР
Специјално за сите обожавателки на Саваш Балдар од Љубов и Казна, меѓу кои сум и јас user posted image

КЛИК


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
22.12.2011 9:57:22   
JovanaJ
Lele zavisna bev od "Koga lisjata pagaat". I koga zavrsi si vetiv deka nema veke da zagleduvam nova takva serija.
Ama nekako poleka pocnuvam da ja gledam "Ljubov i kazna".
Samo poradi obvrskite mnogu nemozam redovno da ja sledam pa se nadevam deka nema da se "navlecam" kako na "lisjata" user posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
8.1.2012 13:19:50   
penelopa
Уф сега ич немам време за гледање серии како порано единствено што гледам е Ларин изборuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 10:02:03   
vezilka RR
Ми заврши Каде е ќерка ми..сега немам што да гледам..

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 10:57:55   
Ikana
mene mnogu mi falat lost i heroes...csi redovno si gledam, a najdov sega edna serija V se vika, prerabotka na serijal od 80-te. Turskive serii ne mi fatile oko...Isto i Keeping up with the Kardashians kako i Girls of the playboy mansion ama sega Kendra i Holly''s world!

< Поракaта ја уредил Ikana -- 17.1.2012 11:01:38 >

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 11:17:09   
Snowhite RR
Очајни домаќинки и Сексот и градот моментално на Фокс лајф, се разбира ако ги начекам, не темпирам
Инаку гледам и Scrubs, House, How i met your mother, Will and Grace, Friends, My name is Erl, South park,

Од турскиве сапуници не гледам ниту една, дури и појма немам што се дава


_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 21:32:22   
bombica
Сега немам време за серии ама пошто 17 недели од бременоста ги поминав во кревет се изнагледав user posted image гледав се по ред на fox life а кога im завршуваше програмата вретев на travel and living и таму се по ред до 7-8 сабајлеuser posted image
Заборавив да ја пишам и Кога лисјата паѓаатuser posted image

< Поракaта ја уредил bombica -- 17.1.2012 21:33:30 >

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 21:41:07   
AnnaMolly RR
Сакала-нејќела, ги гледам речиси сите емисии што одат на Animal Planet и на Travel & Living. Некои се интересни, а некои давеж невиден.

Од задоволство гледам Очајни домаќинки (еве баш сега чекам да почне на Фокс лајф), Вовед во анатомија и Приватна пракса.

И нормално, обавезно Величествениот и Љубов и казна.


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 22:21:26   
Melanija RR
Темпото на серии ми е 1 до 2 серии во годината.Сега Ларин избор и понекогаш (1 до 2 епизоди во неделата) Величествениот.Третата ми е од лани ја фатив на половина Љубов и казна ама уште утре и задутре и завршува.
Кој сака откривам детали преку ппuser posted image


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 22:33:03   
Тања РР
Моментално редовно гледам само Хаус на HTV1 a од останатото следам Монк и Видовитиот ако ги начекам. Серии од неанглиско говорно подрачје немам на репертоарuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

There are two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as if everything is."......А.А

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 22:55:25   
Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija

Темпото на серии ми е 1 до 2 серии во годината.Сега Ларин избор и понекогаш (1 до 2 епизоди во неделата) Величествениот.Третата ми е од лани ја фатив на половина Љубов и казна ама уште утре и задутре и завршува.
Кој сака откривам детали преку ппuser posted image


Завршува, ама прва сезона user posted image Јас од ТВ емисии најмногу ја сакам Пулс со Ана Јовкова, ја обожавам, ми се допаѓа концептот на емисијата, а серии на тв освен туркиш нема друго, љубов и казна, величенствениот, езел-мезел...user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
17.1.2012 22:58:25   
Melanija RR
Стварно Џесика па изгелда баш како крај и Јавуз ќе го тргнат или има и потоа?

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 9:44:36   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija

Стварно Џесика па изгелда баш како крај и Јавуз ќе го тргнат или има и потоа?


на сител гледаш или на нова? на нова завршува мислам скроз.


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 9:49:57   
Mihaela 2010
Zenski a sto bidna so Izvorot na Lara??ja sledev ama deka ja pomestija porano ne ja fakjav na vreme a gledam sega ja nema....zavrsi ili i taa e sezonska??

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 9:54:19   
penelopa

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mihaela 2010

Zenski a sto bidna so Izvorot na Lara??ja sledev ama deka ja pomestija porano ne ja fakjav na vreme a gledam sega ja nema....zavrsi ili i taa e sezonska??

Михаела Изборот на Лара продолжува на 23 Јануари во 21 часот на Нова така барем јас прочитав незнам на која тв ја даваат во Мк ама би требало и они да се држат до овој распоред или барем еден ден покасно да почнат. Јас едвај чекам да продолжам да је гледам му фалеше ептенuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 9:55:35   
Mihaela 2010
Fala Penelopa...ja dava Kanal 5,sigurno i tie ke pocnat,najverojatno se uste se snima..

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 10:38:59   
Melanija RR
Да Pepelaska### на Нова ја гледам user posted image да и на 23 почнува таму Ларин избор user posted image .Кој си нема нова нека му ја мисли


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 10:49:03   
Maca25
А што ја прекинаа?? јас ја излажав мајка ми дека и завршила серијата user posted image user posted image user posted image
инаку ја гледав само кога одев кај нив


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
18.1.2012 11:32:21   
Annet
ja gledav Kade e kerka mi,zavrsi pa sega vtora sezona Lale .e ta mi e ubava;-0 ja negledav porano serii i bev protiv stalno zboruvav na drugite kako gi gledaat,ama mene me snajde istoto hahahahahahha

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
7.2.2012 15:14:00   
Pepelaska *
Луѓе јас се заљубив во Саваш, човекот ми е многу харизматичен а и улогава како му прилега, почнав и репризи да гледам,user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
7.2.2012 15:17:07   
JovanaJ

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

Луѓе јас се заљубив во Саваш, човекот ми е многу харизматичен а и улогава како му прилега, почнав и репризи да гледам,user posted image

Go delam tvoeto mislenje strasno privlecen covek....ah....user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
7.2.2012 15:52:21   
Andriance
Lellelelle si rekov deka osven "Savas user posted image i Jasmin" nema da gledam nishto drugo...otupev....ama Ezel mi se vigjava hiihhihi interesna...sega sakam i novata amerikanska na sitel da ja sirnam...ja baska redovno si gi gledam na internet Voved vo anatomija,privatna praksa i sex and the city po 10000 -diti pat user posted image

< Поракaта ја уредил Andriance -- 7.2.2012 15:55:25 >


_____________________________

Зборовите и времето користете ги правилно!!! Ни едното ни другото не можете да ги вратите!!!

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
7.2.2012 15:54:12   
AnnaMolly RR
и јас си ја гледам Езел user posted image И тоа заедно со мм. Тамам Филип тогаш е успан, и кога ќе седнеме пред тв... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Andriance)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: ТВ емисии,серии, реални шоуа...
30.10.2012 16:24:16   
vezilka RR
На Телма да ти го давале Херои, ццц, а јас да не знам. Еве два викенди си гледам, ептен си ја сакам серијата значи.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?