|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: помош
17.11.2012 19:30:35   
ana mari
zdravooo na site ima li nekoj forum za izgorenici pomos so domasno lekuvanje... lele pomagajte ako ima nekoj neka kaze kaj da pisam ke puknam se izgorev na sporet ne e mn ama moram rakava celo vreme pod ladna voda da ja drzam skoro pola saat nisto ne pomogna pomos ako nekoj znae nestooooooooooooooo pomossss

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: помош
17.11.2012 19:33:18   
Pepelaska *
читај совети ТУКА


јас колку што знам можеш со масло обично да се мачкаш и со некоја крема

< Поракaта ја уредил Pepelaska RR -- 17.11.2012 19:34:25 >


_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот ana mari)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Помош
17.11.2012 19:35:41   
ana mari
lele pepelaska srce se fala ti mn


< Поракaта ја уредил Ikana RR -- 2.1.2013 22:43:30 >

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 178
Страница:   <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Страница: <<   < Претходна страница  4 5 6 7 [8]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?