|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Бременост]
Бременост и породување 
Се прашуваш ли дали твоите чувства се нормални? Што е вистина а што не? Како да го подготвите партнерот за породување?
33037452 Перница за трудници ..
26.4.2017 10:38:19
Милаа
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Што ми треба за новороденче? 
Каква количка да се избере? Каква опрема е најприкладна? Колку и каква гардероба ми треба?
101396 RE: Што да се понесе во болни ..
11.1.2017 0:53:10
fetusce
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Породилиште 
Какви се вашите искуства со породилишта? Што да земеш за во породилиште? Во кое породилиште да одиш?
161868 RE: Приватна vs.Државна Болни ..
9.7.2016 14:48:51
scared RR
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Двојки, тројки, четворки 
За родители кои добиле повеќе деца одеднаш
17547 RE: Идентични (еднојајчани) б ..
27.1.2017 12:12:21
SOLE
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Спонтан абортус 
Кога целосната среќа одеднаш ќе ја снема … Доверете се и дозволите им на пријателите да ве сослушаат.
51105 RE: Спонтан абортус ..
2.4.2017 8:52:41
kapina
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Во очекување на детето 
Разговор за секојдневните случувања и перипетии
Потфоруми: Се породивме! , Имиња , Матични клетки , Термини за породување!
3029206 RE: Се породи марија23! ! ! ..
21.4.2017 7:04:25
lukajana RR
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Исхрана за трудници 
Што смее, а што не е препорачливо да се јаде во тек на бременоста, која храна помага во случај на мачнина...
211316 RE: Хранливи материи препорач ..
8.2.2017 23:35:55
kapina
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Вежбање 
Од шетање до аеробик и вежби со тегови, да ги зајакнеме мускулите на карлицата, да ги спречиме постпородилните проблеми …
12225 RE: Вежби во бременост. Да ил ..
10.2.2016 21:46:08
MarigoldNeva
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   

Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali doma cuvate papagal?

Da (36%)

Ne (64%)


Број на сите гласови: 11

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!