|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спонтан абортус  
[Страница: 2 3 4 ... 39 40 41 ]
1013 vesna_kr 180987 1.8., 22.14
kapina
 
Хромозомски аномалии кај плодот кои доведуваат до спонтан абортус   4 butterfly 00 7550 21.6., 12.00
LoveableMe RR
Неуспешна бременост   1 Melanija RR 6512 9.12., 11.17
Melanija RR
Стрес и спонтан абортус  
[Страница: 2 ]
28 daniel 16237 20.8., 12.17
Kvisko
Повторувачки спонтани абортуси   0 Палешка РР 9819 25.9., 16.59
Палешка
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на: