|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Приватна vs.Државна Болница  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
162 Ikana 51018 9.7., 14.48
scared RR
Предупредуваме: Во која болница се породивте?  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1077 mamicka 214875 26.4., 14.45
mimidjon
Предупредуваме: Тој ден...  
[Страница: 2 3 4 ]
91 biljanaM 30509 17.7., 12.17
Melanija RR
 
Частење на докторите и сестрите  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
173 Sara 35922 5.6., 02.20
sonc90
Отворање на болницата "Св.Лазар"  
[Страница: 2 3 4 ]
82 Еца 44653 11.12., 17.32
Bethany
Што и се носи на родилка во посета?  
[Страница: 2 ]
43 Палешка РР 16016 25.11., 11.48
blond
PREMESTENO: Гинеколози - препораки   0 Julie1 7986 9.9., 17.58
Dilina
пријателки од болница  
[Страница: 2 ]
48 mami 14068 24.12., 21.12
bucko mal RR
Припрема за породување  
[Страница: 2 3 ]
64 Еца 30215 31.3., 20.04
Nadia
Породување дома  
[Страница: 2 ]
38 banica 15615 12.12., 16.31
Fiao
Породување од друг град во Скопје ?   7 Belo_Oblache 10942 24.5., 12.48
2mama
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Odmor
AnMari

Kade na odmor?

Grcija (75%)

Turcija (0%)

Bugarija (25%)

Crna Gora (0%)

Albanija (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!