|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
176 mami 61030 11.12., 22.51
orhidea242
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
149 ena1 63929 25.5., 00.42
S*K*O*R*P*I*J*A
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 11981 10.7., 22.47
Melanija RR
 
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 13690 27.1., 12.12
SOLE
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 29144 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 11798 27.3., 20.42
Milicka27
доење на близнаци   12 mama26 10697 27.3., 20.35
Milicka27
Семејства со тројки   6 Еца 10449 18.11., 20.12
petra27
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 9919 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 14317 11.3., 12.13
LoveableMe
Законот и близнаците   10 mami 11652 3.2., 10.12
skorpijana
Сијамски близнаци   1 ripce 9067 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 9980 26.1., 10.39
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 9828 16.9., 15.21
mother 29
Трудна со 12   2 mami 9795 18.8., 13.50
mami
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

ime za cuckata moja koja ke se rodi vo belgija pa sakam francusko ime?
annie

pomognete mi da odberam ime za cuckata moja koja ke se rodi vo belgija pa sakam francusko ime?

Bella (49%)

Laura (51%)


Број на сите гласови: 136

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!