|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 11266 9.1., 10.57
Hopeful
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 23628 25.11., 21.46
Ki4iko
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 35395 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Предавања за породување   12 Кона 10297 13.12., 21.19
lolla
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 18713 9.12., 17.11
lolla
Пешки со меше   24 vezilka RR 10293 19.11., 16.37
lolla
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 10992 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Масажа за трудници   1 vezilka RR 9745 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 9377 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 16274 11.3., 23.36
Кона
Кегелови вежби   9 ripce 14027 4.1., 15.09
kikicka RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Школски прибор
RosaEleonora

Кој школски прибор го купувате

Gioto (32%)

Со омилените ликови без оглед на марката (23%)

Пеликан (13%)

тоzz (14%)

првиот што ке ми дојде до рака (18%)


Број на сите гласови: 133

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!