|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Јога вежби во тек на бременоста  
[Страница: 2 ]
30 Marie 24573 25.11., 21.46
Ki4iko
Предупредуваме: Онлајн линкови за вежби за трудници   8 lolla RR 11813 9.1., 10.57
Hopeful
 
Вежби во бременост. Да или не?  
[Страница: 2 3 ]
53 mami 36610 10.2., 21.46
MarigoldNeva
Места за вежбање за бремени жени   23 Julie1 19285 9.12., 17.11
lolla
Прашања до стручно лице за јога вежби?  
[Страница: 2 ]
28 Julie1 16787 11.3., 23.36
Кона
Кегелови вежби   9 ripce 14480 4.1., 15.09
kikicka RR
Филипини: Стомачен танц за трудници   7 Julie1 11288 1.5., 12.31
Stefanija Stefi
Предавања за породување   12 Кона 10704 13.12., 21.19
lolla
Пешки со меше   24 vezilka RR 10671 19.11., 16.37
lolla
Масажа за трудници   1 vezilka RR 10071 10.1., 15.41
LoveableMe RR
Екстремни активности во бременост   13 Yummy Mammy 9669 12.6., 13.52
eleonorastrumica
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

peperutka84
peperutka84

Dragi moi koe ime spored vas e podobro za moeto bebe?

Andrej (26%)

Matej (25%)

Darin (9%)

Kalin (12%)

Petar (24%)

Ilin (5%)


Број на сите гласови: 144

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!