|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Нов роман на Емилија Златкова Анастасова

Марина Кљајиќ Петковски, 15.7.2021
Излезе од печат нова книга на авторката Емилија Златкова Анастасова. Седма по ред, книгата „Каде е Емили " е втора од трилогијата „Близнаци"

image
/71


Станува збор за крими, драма, романса, но без разлика на жанрот, очекувано е пишување во препознатливиот стил на авторката, кој е пред с?, уникатен, читлив, лесен а во центарот на секоја приказна е семејството и вербата во Бога. 
И со овој роман, Емилија ја продолжува соработката со издавачката куќа Полица.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

На кафе со Александар Николовски
Александар Николовски е дипломиран инженер по информатички науки и компјутерско инженерство, а истовремено страстен мате...
4
Најдобрата идеја за Велигден!
Направете уникатна Велигденска декорација
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Анкета

машки имиња
kristina oh

помогнетени во изборот за насето срценце...

марко (22%)

иво (9%)

филип (21%)

јован (10%)

петар (12%)

лука (26%)


Број на сите гласови: 258

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!